Potențiali creditori de asigurare LIG Insurance SA

Potențiali creditori de asigurare LIG Insurance SA - Polite asigurare Romania


 Nr. Crt.Numar politaAsigurat
1AF 10017SC CONSIM LABORATOR SRL
2HC 10004SC FLUID DEVELOPMENT SRL, SC FLUID SERV SA, RAJA SA
3HC 10015SC ARGOS INDUSTRIAL SRL
4M 100022SC STRACO GRUP SRL
5M 100050SC AL STOM COMPANY SRL
6M 100070SC ARGOS INDUSTRIAL CONSTRUCTII SRL CONSTANTA
7M 100096SC CONSTRUCTII FEROVIARE IASI SA
8MA 10003SC MOBITELCO SRL
9MA 10008SC DELTACONS SA
10MA 10014SC PASSAVANT ROEDIGER GMBH
11MA 10018SC FLUID DEVELOPMENT SRL
12MA 10050CONSORTIU LUDWIG PFEIFFER HOCH UND TIEFBAU GMBH & CO. KC-S.A ELECTROECHIPAMENT INDUSTRIAL SRL-SC INTELLINSTAL SRL SCWURP PREST SRL
13MA 10075OCIDE CONSTRUCCION SA
14MA 10081SC STRACO GRUP SRL
15MA 10082SC STRACO GRUP SRL
16MA 10083SC STRACO GRUP SRL
17MA 10084SC STRACO GRUP SRL SI SC UTI TRAFFIC MANAGEMENT SA
18MA 10093SC VEGA 93 SRL GALATI
19MA 10098SC DELTACONS SA
20MA 10130FIBEC SA
21MA 10132SC ERG TERMROM SA
22MA 10135SC CONEST SA
23MA 10162SC VEGA 93 SRL GALATI
24MA 10194SC VEGA 93 SRL GALATI
25MA 10208SC NEW SOLITON SRL
26MA 10209SC NEW SOLITON SRL
27MA 10210SC NEW SOLITON SRL
28MA 10211SC NEW SOLITON SRL
29MA 10212SC NEW SOLITON SRL
30MA 10220SC PROMS CONCEPT GROUP SRL
31MA 10277SC SMART DEVELOPMENT CO SRL
32MA 10279SC PROMS CONCEPT GROUP SRL
33MA 10296SC EDAS EXIM SRL
34MA 10313SC EDAS EXIM SRL
35MA 10314SC CONSIR SA SIRET
36MA 10315SC CCCF DRUMURI SI PODURI TIMISOARA SRL
37MA 10325SC EDAS EXIM SRL
38MA 10385SC CITADINA 98 SA
39MA 10387SC CAPA INSTAL SRL
40MA 10399SC DRUM ART SRL
41MA 10400SC SERVELECTRO INTEGRAL SRL
42MA 10401SC TERRA GAZ CONSTRUCT SRL
43MA 10408SC ROM SERVICE CONSTRUCT SRL
44MA 10410SC ROM SERVICE CONSTRUCT SRL
45MA 10415SC CONSIM LABORATOR SRL
46MA 10417SC NEW SOLITON SRL
47MA 10424SC NEW SOLITON
48MA 10428SC TERRA GAZ CONSTRUCT SRL
49MA 10431SC ANTREPRIZA CONSTRUCTII MONTAJ NR. 4 BUCURESTI SA
50MA 10432SC TERRA GAZ CONSTRUCT SRL
51MA 10434SC LEMACONS SRL GALATI
52MA 10435SC CITADINA 98 SA
53MA 10436SC CITADINA 98 SA
54MA 10437SC CITADINA 98 SA
55MA 10438SC CITADINA 98 SA
56MA 10441SC TERRA GAZ CONSTRUCT SRL
57MA 10453SC TERRA GAZ CONSTRUCT SRL
58MA 10454SC TERRA GAZ CONSTRUCT SRL
59MA 10455SC FORMIN SA
60MA 10456SC FORMIN SA
61MA 10457SC FORMIN SA
62MA 10458SC FORMIN SA
63MA 10484SC CONSIR SA SIRET
64MC 10215SC SOMAR PROMET SRL
65MD 10001SC GLACIAL PROD SRL
66MD 10005CHIRULLI ANDREA IMPRESA INDIVIDUALE SRL
67MD 10019SC DELTACONS SA
68MD 10024SC VEGA 93 SRL
69MD 10024SC VEGA 93 SRL GALATI
70MD 10029T.A.G.C.M. DUNAREA SOCIETATE PE ACTIUNI
71MD 10029SC ERG TERMROM SA
72MD 10030SC VEGA 93 SRL GALATI
73MD 10030SC VEGA 93 SRL GALATI
74MD 10031SC HELINICK SRL, SC UTI GRUP SA, SC CIVITAS SYSTEMS SRL
75MD 10034SC VEGA 93 SRL GALATI
76MD 10038SC VEGA 93 SRL
77MD 10057SC VEGA 93 SRL GALATI
78MD 10060SC VEGA 93 SRL
79MD 10061SC VEGA 93 SRL
80MD 10070SC STRACO GRUP SRL
81MD 10071SC STRACO GRUP SRL
82MD 10072SC PROMS CONCEPT GROUP SRL
83MD 10078SC MAX BOEGL ROMANIA SRL
84MD 10087SC INTREPRINDERE CONSTRUCTII INSTALATII MONTAJE SA
85MD 10088SC ANTREPRIZA CONSTRUCTII MONTAJ NR. 4 BUCURESTI SA
86MD 10096SC LEMACONS SRL
87MD 10101SC CITADINA 98 SA
88MD 10102SC CITADINA 98 SA
89MD 10103SC CITADINA 98 SA
90ME 10033TEAMNET INTERNATIONAL SA
91MF 10004URBAN ELECTRIC SRL
92MF 10005SC AL STOM COMPANY SRL
93MF 10013SC DELTACONS SA
94MF 10014SC DELTACONS SA
95MF 10015SC VEGA 93 SRL GALATI
96MF 10018SC TANCRAD SRL
97MF 10020SC TANCRAD SRL
98MF 10021SC VEGA 93 SRL GALATI
99MF 10022SC VEGA 93 SRL GALATI
100MF 10024SC MOLDOCOR SA

Potențiali creditori de asigurare LIG Insurance SA - Polite asigurare Italia


Nr. Crt.Numar politaAsigurat
1I 10020TUO SPA
2I 10034ALKIM ITALIA SRL
3I 10050CO.GE.NU.RO. SRL
4I 10068Cava Fusi SPA
5I 10069Teseco SPA
6I 10069TESECO SRL
7I 10072A.M.A.G. Spa Azienda Multiutility Acqua Gas
8I 10073A.M.A.G. Spa Azienda Multiutility Acqua Gas
9I 10081Nuova Geovis SPA
10I 10082Nuova Geovis SPA
11I 10083FONDAZIONE DOTT. CARLO FORNASINI
12I 10088ECORIACO DI IACONE ROSARIA
13I 10094FARGECO SRL
14I 10097CORRADO SALVATORE
15I 10125PETROCCIONE ANNA MARIA
16I 10125VENUTI MARIANNA
17I 10138FRA.RA.FER. DI RESTIVO F. & CO. SAS
18I 10141TR.IN.CO.N.E. SRL
19I 10144GAZEBO FASHION & FRAGRANCE SRL
20I 10148HGE AMBIENTE SRL
21I 10148SIRIO AMBIENTE & CONSULTING SRL
22I 10149HGE AMBIENTE SRL
23I 10149SIRIO AMBIENTE & CONSULTING SRL
24I 10150SERVIZI ECOLOGICI ED AMBIENTALI SRL
25I 10151RIPLAST DI BOCCO PAOLA & C. SNC
26I 10151RIPLAST SAS DI BICELLI DIEGO & C.
27I 10161EREDI SOTGIU IGNAZIO S.A.S. DI MASSIDA ANITA
28I 10166EUROSARDINYA SRL
29I 10168PORCU ANTONIO
30I 10168AUTODEMOLIZIONI ANTONIO PORCU & FIGLI SRL
31I 10171GEST.ECO SRL
32I 10175ECOJUNK SRL
33I 10178FIBRINO TRASPORTI SRL
34I 10179FRANZONI EMILIO
35I 10183BOSCO LUCIANA
36I 10185ECO.DRIN. SRL
37I 10187ECO 3 G SRL
38I 10191SERGIO DOMENICO PAOLO
39I 10200GRUPPO RUAMBIENTE SRL
40I 10205ECO.GE S.R.L.
41I 10206F.LLI CANO SNC DI CARMELO E GIOVANNI CANO
42I 10220CDBR SRL
43I 10223MEMPHIS SRL
44I 10224DELLO MARGIO FERRO SRL
45I 10230EDIL AMBIENTE PAGNOZZI SRL
46I 10231EDIL AMBIENTE PAGNOZZI SRL
47I 10236SAFE & ECOLOGY SRL
48I 10237C.I.T.E. CONSORZIO STABILE INTERPROVINCIALE TRASPORTI ECOAMBIENTALI SCARL
49I 10266MAISANO MARIA
50I 10270FUTURE GREEN SRL
51I 10288EUROMETAL SRL
52I 10293RECOVER SRL
53I 10295GENERAL SERVICES MENAGEMENT SRL
54I 10296METALMECCANICA ROTTAMI FERROSI E NON FERROSI SRL
55I 10297ECO PADANA SRL
56I 10300DE.FI.AM. SRL
57I 10303FOTI LUCIA TINDARA
58I 10305C.C.S.CONSORZIO CAMPALE STABILE
59I 10310MEJLOGU TRIVELLAZIONI DUE SRL
60I 10311EREDI MANGHINA SALVATORE SRL
61I 10313F.LLI OREFICE E VILLANI SRL
62I 10316WASTE SERVICE SRL
63I 10319SOCIETA' AGRICOLA SANT' ANTONIO S.S.
64I 10326DG SERVICE SRL
65I 10327ECOLOGIA MASSESE SAS DI GRAZIA AMITRANO
66I 10330FOSS MARAI SOCIETA' AGRICOLA S.S. DI BIASOTTO ANDREA E FRATELLI
67I 10331RICOSTRUZIONI PNEUMATICI NOCERINA SRL
68I 10332BELARDO GERARDO
69I 10340E.C.O.R.A.B. SRL
70I 10348CONSORZIO GESTIONE IMPIANTI SRL
71I 10352COSTANZO FRANCESCO
72I 10353E.A.SY. - SOCIETA' A RESPONSABILITA'LIMITATA
73I 10354OMER - OFFICINE MECCANICHE RUSSELLO SRL
74I 10368LO SCUDIERO SRL
75I 10369TRINECO SRL
76I 10373ECOSERDIANA SPA
77I 10374ECOSERDIANA SPA
78I 10388ORSINI TRADING & BUILDING SRL
79I 10415CONSORZIO S.E.A. AMBIENTE - CON ATTIVITA' ESTERNA
80I 10422EUROPOLICE SRL
81I 10428BOX3 SRL
82I 10437TR.IN.CO.N.E. SRL
83I 10441D & D COSTRUZIONI GENERALI SRL
84I 10447ECOLOGICA 2000 SRL
85I 10448ECODAUNIA S.R.L.
86I 10459ANTICA TENUTA DE JORIO SOCIETA' AGRICOLA SRL
87I 10461LA VITTORIA SRL
88I 10463EDIL. CAMALDOLI SANSONE SRL
89I 10464DEA SERVICES SRL UNIPERSONALE
90I 10472A.T.R. SRL
91I 10475GIMA TRADE SRL
92I 10478LA VITTORIA SRL
93I 10480NEW ECOLOGY SAS DI CARMELA DE VITA & C.
94I 10480NEW ECOLOGY SAS DI MINOPOLI SAVERIO & C.
95I 10484EDILIZIA E TRASPORTI FRATELLI RICCIO SRL
96I 10500ECOPIOMBO SPA
97I 10500ECOPIOMBO SRL
98I 10502VISCONTI ELIANA
99I 10507PEPPOTTO-FER DI FIGARI GIUSEPPE
100I 10509CHILIVANI AMBIENTE SPA
101I 10510CHILIVANI AMBIENTE SPA
102I 10552ECOMED SRL
103I 10553METALMAS SRL
104I 10554NEW ECOLOGY SAS DI CARMELA DE VITA & C.
105I 10554NEW ECOLOGY SAS DI MINOPOLI SAVERIO & C.
106I 10559TECNECO SERVIZI GENERALI SRL
107I 10568MILLEFIORI DENZO ANTONINA
108I 10578DALL'OSTO IVANO
109I 10578ECO INTERMEDIAZIONE DI DALL'OSTO IVANO
110I 10583GARDU MARIO VINCENZO
111I 10589RI.LA.CO. SRL RILLO LAVORI COSTRUZIONI
112I 10595ESOGEST AMBIENTE SRL
113I 10595GESTIONE SERVIZI IGIENE AMBIENTALE SOCIETA'PER AZIONI, IN SIGLA GE.S.I.A. SPA
114I 10596AMBROSI ANGELO SCAVI SRL
115I 10597EDILFEOLA TRASPORTI SRL
116I 10598SANNINO SRL
117I 10603CARBOSULCIS SPA
118I 10604R.I.P.A. ECOLOGIA SRL
119I 10605R.I.P.A. ECOLOGIA SRL
120I 10607PACIELLO ALBA
121I 10608ECOLOGIA S.ALFONSO DI ROSSI MARIA
122I 10609FE.PI. ECOLOGIA E AMBIENTE SRL
123I 10610ECOJUNK SRL
124I 10624MULTI ECO AMBIENTE SRL
125I 10626ECOPLAST SRL
126I 10630MICROMETAL SRL
127I 10631AUTODEMOLIZIONE RAZZANO DI ANTONIO RAZZANO SAS
128I 10632URRARO METALLI SRL
129I 10637ECOPLAN DI FODDIS PIETRO
130I 10638ITE SRL
131I 10638SUNSTEEL SRL
132I 10655SPINA CALOGERO
133I 10669ITALIA RICICLA - SOCIETA' CONSORTILE A RESPONSABILITA' LIMITATA
134I 10670GENIECO SRL
135I 10672RIGOGLIOSI GIUSEPPE
136I 10675PEPI LEONARDO
137I 10691ALAGNA GIOVANNI ROBERTO
138I 10702ALCAMO LORENA
139I 10715CASTALDI SRL
140I 10716CLEAN AVENUE SRL
141I 10717CLEAN AVENUE SRL
142I 10728DE FALCO ANTONIO
143I 10729SOR.ECO SRL
144I 10748RI.LA.CO. SRL RILLO LAVORI COSTRUZIONI
145I 10749SOCIETA' SARDA R.M.P. SRL
146I 10755ALTECH SRL
147I 10783RUGGIERO RAIMONDO
148I 10792IMPRESA INDIVIDUALE CARULLI MASSIMO
149I 10793ROMANO SRL
150I 10793ROMANO ARMANDO SRL
151I 10797I CANTIERI DI LEVANTE SRL
152I 10806DE.VI. FARMA CONSULTING SAS DI CAPUTO MARIO & C.
153I 10810GUASTAFERRO FRANCESCO
154I 10811AMBIENTE & TERRITORIO SAS DI GENTILE GIOVANNI
155I 10811FRATELLI GENTILE FRANCESCO E RAFFAELE AUTOTRASPORTO E COMMERCIO ROTTAMI METALLICI SRL
156I 10819RICICLORO DI ROMANO ANTONIO
157I 10823SA.VI. ECOLOGIA SRL
158I 10825SI.ECO SPA
159I 10826GRUPPO RUAMBIENTE SRL
160I 10827GRUPPO RUAMBIENTE SRL
161I 10842DE LIBERO VINCENZO
162I 10846FRA.RA.FER. DI RESTIVO F. & CO. SAS
163I 10847ECO.S.E.F. SAS DI GIOVANNI SCIANARO & C.
164I 10848ECO.S.E.F. SAS DI GIOVANNI SCIANARO & C.
165I 10854ECO AMBIENTE SRL
166I 10865PUTIGNANO PASQUALE
167I 10870CONSORZIO PER ZONA INDUSTRIALE IGLESIAS IN LIQUIDAZIONE
168I 10877IMPRESA INDIVIDUALE METAL.COM. DI RONZO RAFFAELE
169I 108884R ECOLOGIA E COSTRUZIONI SRL
170I 10915MPS RECUPERI SAS
171I 10916TRUCKS 2000 SRL
172I 10917TRUCKS 2000 SRL
173I 10935TEPOR SPA
174I 10936AIMERI AMBIENTE SRL SOC. A SOCIO UNICO SOGGETTA ALL'ATTIVITA' DI DIR.NE E COORD.TO DI BIANCAMANO SPA
175I 10946DE VITA MARIA E FIGLI SNC
176I 10964ECOLOGIA DE VITA SRL
177I 10966AUTOTRASPORTI F.LLI LETTIERO SRL
178I 10979IMPRESA INDIVIDUALE PARAVATI ANNALIA
179I 10994SIMA ECOLOGIA
180I 10996SIMA ECOLOGIA
181I 11014PULITEM SRL
182I 11016METALFER DI COPPOLA ANTONIO
183I 11017TRANS SERVICE INDUSTRIAL & TECNOLOGIES SERVICE SRL
184I 11020DI LILLO AUTODEMOLIZIONE SRL
185I 11022ECO 3 G SRL
186I 11031OPERE PUBBLICHE SPA
187I 11042TECNO HABITAT SRL
188I 11049D. & M. SRL
189I 11060IMPRESA EDILE ARMELLONI PAOLO & C. SNC
190I 11080AUTOTRASPORTI DI IOVINO ANTONIO
191I 11083PERILCAR DI PERILLO ANTONIO E RIMOLI AMALIA & C. SAS
192I 11102CITTA' DI LEONIA COOPERATIVA SOCIALE
193I 11112COM.FER. SRL
194I 11125LO SPARVIERO SRL
195I 11125UNION SECURITY L'INVESTIGATORE&LO SPARVIERO SRL
196I 11127IL NOTTURNO DI MASTROMINICO L. & C. SAS
197I 11138SPINIELLO PATRIZIO
198I 11178DHI DI NARDI HOLDING INDUSTRIALE SPA
199I 11190COPPOLA TRASPORTI SRL
200I 11200ECOLOGY GLOBAL PROGRAM SRL
201I 11206MONTECRISTO SOCIETA' COOPERATIVA
202I 11208GRUPPO MAURO SAVIOLA SRL
203I 11209GRUPPO MAURO SAVIOLA SRL
204I 11239SERIM SRL
205I 11247COOPERATIVA AGRICOLA VIVERE INSIEME LA MURGIA S.C.A.
206I 11252DUEGOLFIECOLOGIA DI DE TURRIS MICHELINA & C SAS
207I 11252DUEGOLFIECOLOGIA SRL
208I 11253CIRIPRO SRL
209I 11263RICCIO DONATO LEONARDO
210I 11270MANUELADETTOFATTO SRL
211I 11273D. & M. SRL
212I 11274ECOLOGIA E SERVIZI ITALIA SRL
213I 11275ECOLOGIA E SERVIZI ITALIA SRL
214I 11292ASSOCIAZIONE SCUOLE E LAVORO
215I 11320EUROVETRO MERIDIONALE - LAVORAZIONE E COMMERCIO ROTTAMI DI VETRO DEI FRATELLI SALOMONE SALVATORE, ANTONIO E CIRO SNC
216I 11343BOZZUTO ENZO
217I 11350TENACE CARMINANTONIO
218I 11370LO SCUDIERO SRL
219I 11371LO SCUDIERO SRL
220I 11377PICIULLO MARIA ASSUNTA
221I 11379SO.MA. RICICLA SRL
222I 11380ERGYCA GREEN SRL
223I 11396E.C.O.R.A.B. SRL
224I 11404AUTODEMOLIZIONE ECO SRL
225I 11417ECOTRANS SRL
226I 11418SCAFFIDI EMILIANO
227I 11433FORCINITI COSTRUZIONI DI FORCINITI DOMENICO
228I 11477VISTA CARMINE SRL
229I 11483CANDELA VALERIO
230I 11486TAFURI MARIO
231I 11518SOLTER SRL
232I 11519SOLTER SRL
233I 11520SOLTER SRL
234I 11521SOLTER SRL
235I 11522SOLTER SRL
236I 11523SOLTER SRL
237I 11524SOLTER SRL
238I 11525SOLTER SRL
239I 11532ECOLOGICA METALMARE SRL
240I 11547BOMMARITO SALVATORE
241I 11553DE MARINIS FRANCESCO
242I 11559IMPRESA ESCAVAZIONI RONDINA SNC DI RONDINA WALTER & C.
243I 11567VACCARONOTTE VINCENZO
244I 11579SISTEM TRANS SRL
245I 11581ASSOCIAZIONE C.I.O.F.S./FP PUGLIA
246I 11590SIA SRL
247I 11591MONTE ZERVO' SOCIETA' COOPERATIVA
248I 11592ANGELONE ANTONIO
249I 11593SIA SRL
250I 11606PEZZOLLA SRL
251I 11616DE LUCA ALFREDO
252I 11622CENTRO TRASFORMAZIONE ROTTAMI SUD DI MAIONE ROSA & C. SNC
253I 11623SC SERVIZI ITALIA SRL
254I 11632BETA TRASPORTI SRL
255I 11633C.I.F.I.R. CENTRI DI ISTRUZIONE FORMAZIONE ISTITUTI ROGAZIONISTI
256I 11634C.I.F.I.R. CENTRI DI ISTRUZIONE FORMAZIONE ISTITUTI ROGAZIONISTI
257I 11639S.E.GO.P. DI LEMBO RAIMONDO E C. SAS
258I 11644ECO 3 G SRL
259I 11645LOMBARDI ECOLOGIA S.R.L.
260I 11650P.L. TRASPORTI SRL
261I 11666FRA.RA.FER. DI RESTIVO F. & CO. SAS
262I 11668SIDERCAR SAS DI VINCENZO PAOLELLA
263I 11675A.F.M. SAS DI AMMIRATI ANGELO & C.
264I 11696CAMPANIA RECUPERI SRL
265I 11697M.E.G. AMBIENTE SRL
266I 11698L' ARZANESE SRL
267I 11699CONSORZIO STABILE GOSERVICE SCARL
268I 11700CONSORZIO STABILE GOSERVICE SCARL
269I 11701MAGIO SRL
270I 11702MAGIO SRL
271I 11704PIREDDU GIUSEPPE
272I 11725COTUGNO PIETRO
273I 11734FORTUNA SRL
274I 11744COCINA DOMENICO
275I 11745IDEA 2000 DI VINCIULLO VINCENZO & C. SAS
276I 11753LASCO ROCCO
277I 11758F.LLI MOSCATO SRL
278I 11758SA.MI. NUOVE COSTRUZIONI SRL
279I 11759F.LLI MOSCATO SRL
280I 11759SA.MI. NUOVE COSTRUZIONI SRL
281I 11762EREDI DE STEFANO GIAMBATTISTA S.S.
282I 11763CARIELLO VINCENZA
283I 11770VELLA MULTISERVICE SRL
284I 11798LA GARDENIA SRL
285I 11822A.T.R. SRL
286I 11835SERVIZI LAMPO COOP. A RL
287I 11847ZAMPARELLA ANGELA
288I 11848GRASSANO PIETRO
289I 11853PARMA S. TERESA SRL
290I 11855PARMA S. TERESA SRL
291I 11856PARMA S. TERESA SRL
292I 11864DALLE COLLINE MATERANE SRL
293I 11867COM.FER. SRL
294I 11868FRATELLI GIUSTI DI NICOLA GIUSTI SAS
295I 11871ECOLEUROPA SRL
296I 11877ARTE METALLO SRL
297I 11895ATZ LOGISTICA E SERVIZI DI MONTISCI GIANLUCA & C. S.A.S.
298I 11899LOMBAFI S.R.L.
299I 11903CONSORZIO GEMA
300I 11904TROVATO GIOVANNI
301I 11911DI PALO GROUP SRL
302I 11913EUREDIL SRL
303I 11921VALENZANO FRANCESCO
304I 11947L'ORO DEL SUD - SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA
305I 11966CONSORZIO GEMA
306I 11975DITTA BARRA SALVATORE
307I 11976DITTA GUARNIERI LIBERATO
308I 11999CIRIPRO SRL
309I 12001ECOGIDA SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE
310I 12004GOSTI SRL
311I 12007C.C.S.CONSORZIO CAMPALE STABILE
312I 12026VA.FRA. SRL
313I 12050I.F.A. SUD SAS DI AMMIRATI FRANCO
314I 12061FARMASERVIZI SRL
315I 12062ASSOCIAZIONE LA FAMIGLIA CONSULTORIO FAMIGLIARE ONLUS
316I 12076IMPIANTI E COSTRUZIONI SRL
317I 12085ECOLOGIA SANT'ANNA SRL
318I 12102PRUITI MARIA LAURA
319I 12106LVS SRL
320I 12121DHI DI NARDI HOLDING INDUSTRIALE SPA
321I 12132MARCONI OLEODINAMICA SRL
322I 12132MARCONI HYDRAULICS SRL SEMPLIFICATA
323I 12133NATURALMENTE SRL
324I 12142ECOPARTENOPE SRL
325I 12159CIRIPRO SRL
326I 12160ITECO SRL
327I 12162VESUVIANA CAR SRL
328I 12168FIBRINO TRASPORTI SRL
329I 12172ECO-RESOLUTION S.R.L.
330I 12175GRANAROLO SPA
331I 12176GRANAROLO SPA
332I 12204BASSO ACQUAR SERVICE SRL
333I 12209RICICLA CAMPANIA SRL
334I 12210CNA SRL
335I 12218CANNAVERA IVANO
336I 12242IMPRESA EDILE ARMELLONI PAOLO & C. SNC
337I 12245F.LLI CIRULLI METALLI SRL
338I 12246MICHELANGELO AMBIENTE SRL
339I 12249ECOLOGY GREEN SERVICES SRL
340I 12252ECO-TRE SAS DI FRINZI C. & C.
341I 12253JONICA TRASPORTI SRL
342I 12261BIOCOMPOST IRPINO SRL
343I 12299INERTI E RICICLAGGI SRL
344I 12318TERRUSI MARIA
345I 12327MG WIRING DI GIUSEPPE MAROTTA
346I 12332ECO 3 G SRL
347I 12338DE FILIPPO DOMENICO
348I 12340PULITEM SRL
349I 12344SOC. ITAL AMBIENTE SRL
350I 12345BELLOCCHIO ALESSANDRO
351I 12348ARCIDIACONO ISABELLA EMANUELA
352I 12373TONY COSTRUZIONI SRL
353I 12374DEMO.CAR SRL
354I 12381SOC. ITAL AMBIENTE SRL
355I 12382ASSOCIAZIONE HOMINES NOVI
356I 12384G.C.M. GRUPPO CAVE MISTRAL S.R.L.
357I 12387GIOVANNI APRILE S.P.A.
358I 12387NUOVA GIOVANNI APRILE SRL
359I 12405CER CONSORZIO EMILIANO ROMAGNOLO FRA LE COOPERATIVE DI PRODUZIONE E LAVORO
360I 12406EURO RECYCLING SRL
361I 12407DECA AMBIENTE SRL
362I 12410COOPERATIVA EDILIZIA QUADRIFOGLIO IV SOC. COOP. A R.L.
363I 12413LAGALA ANTONIO
364I 12422PROGRAMMA SVILUPPO
365I 12431IMPRESA AMBIENTE SRL
366I 12431IMPRESA AMBIENTE SCPA
367I 12432ECOMED SRL
368I 12433ECOLOGIA DE VITA SRL
369I 12435SICULA TRASPORTI SRL
370I 12446ROSSETTI FRANCESCO
371I 12463RACCOLIO SRL A SOCIO UNICO
372I 12465SERVIZI AMBIENTALI SRL
373I 12471RECCHIA FRANCESCO
374I 12484AMATULLI MIRELSA
375I 12492ECOLANDIA SRL
376I 12492ECOCE SRL
377I 12493ECOLANDIA SRL
378I 12493ECOCE SRL
379I 12499IR SERVICE SRL
380I 12516MI.CA. AMBIENTE SRL
381I 12528IMPRESA INDIVIDUALE TAMMARO LUIGI
382I 12531SITEK SRL
383I 12531COSIR SRL
384I 12537C.C.S.CONSORZIO CAMPALE STABILE
385I 12538C.C.S.CONSORZIO CAMPALE STABILE
386I 12555ECOLANDIA SRL
387I 12555ECOCE SRL
388I 12560NAPOLITANO LUIGI SAS DI NAPOLITANO LUIGI E C.
389I 12574BRIVIO GIANFRANCO TRASPORTI
390I 12588VER CAR TECNOLOGIE PER LA VERNICIATURA SRL
391I 12592FARE L'AMBIENTE SPA
392I 12597NDN ECORECUPERI SRL
393I 12624AUTODEMOLIZIONE.COM LTD
394I 12634IAVARONE SRL
395I 12638DITTA FIORE DANIELE
396I 12639TECNOECOLOGIA SRL
397I 12651REA MARILENA
398I 12673IMPRESA INDIVIDUALE GIANFREDA GIOVANNI
399I 12679DINOI COSIMO
400I 12680CONSORZIO PER LO SVILUPPO INDUSTRIALE DELLA PROVINCIA DI CROTONE
401I 12705ROM SRL
402I 12722MULTI ECO AMBIENTE SRL
403I 12729AZIENDA AGRICOLA DI NUCCI SOCIETA' AGRICOLA IN ACCOMANDITA SEMPLICE DI PETITTI PATRIZIA & C.
404I 12733RICICLORO SRL
405I 12741TROVATO GIOVANNI
406I 12747EDIL SA.GI. DI DE FILIPPO GIUSEPPE
407I 12757GEOAPPLICAZIONI SRL
408I 12758AUTOMERCATO ITALIANO DI FRANZESE ROCCO & C. SNC
409I 12763NATUZZI ANNA
410I 12796MICROMETAL SRL
411I 12810DHI DI NARDI HOLDING INDUSTRIALE SPA
412I 12812ILSIDE SRL
413I 12846SISAUTO SRL
414I 12856DHI DI NARDI HOLDING INDUSTRIALE SPA
415I 12887S.B. TRASPORTI DI FERRARI CLARA
416I 12921ECO - CONSULT SRL
417I 12925E-VIA SPA
418I 12933DITTA GRAVANTE PASQUALE
419I 12934CANNAVALE GIOVANNI BATTISTA DI CANNAVALE GIUSEPPE & C. SAS
420I 12935PEPPOTTO-FER DI FIGARI GIUSEPPE
421I 12954AUTOTRASPORTI MIELE ANTONIO SRL
422I 12964C. METAL DI CIRO SESSA
423I 12974CONSORZIO GEMA
424I 12975CONSORZIO GEMA
425I 12976ECO SIDER SRL
426I 13003NDN ECORECUPERI DI NUNNERI ALESSANDRO
427I 13003NDN ECORECUPERI SRL
428I 13014NDN ECORECUPERI SRL
429I 13022ECOVEMA DI VENNIRO CALOGERO MICHELE E C. S.N.C.
430I 13034CHIARO FER SRL
431I 13043PULITORI ED AFFINI SPA
432I 13045GRUPPO FONTANA SRL
433I 13047ECO S. SRL
434I 13047S.A.E. SRL
435I 13048SVER.LAS. SRL
436I 13051GRUPPO FONTANA SRL
437I 13055F.LLI DE CHIARA DI DE CHIARA SALVATORE & ANTONIO SNC
438I 13057RENT LINE SRL
439I 13065EKOLINE SRL
440I 13100TESECO SPA
441I 13107ECO DE ANGELIS DI DE ANGELIS VINCENZO
442I 13134FRATELLI CONTARTESE SAS DI CONTARTESE MICHELE & C
443I 13145BALGA SRL
444I 13146TISH ECOLOGIA SRL
445I 13155QUINTINO COSTRUZIONI SPA
446I 13157COVERING SISTEM SNC DI LUCIAN ADRIAN SURUIANU
447I 13167IMPRESA INDIVIDUALE MORRA ANTONIO
448I 13171MIANO DOMENICO COSIMO
449I 13191ALBA COSTRUZIONI SCPA
450I 13192RIM TR SRL
451I 13195ITALRECUPERI SRL
452I 13201AZIENDA MULTISERVIZI E D'IGIENE URBANA GENOVA SPA
453I 13224ECOTRASPORTI SRL
454I 13232INCHEM SERVICE SRL
455I 13232INCHEM SRL
456I 13242COLOMBO SRL
457I 13257DITTA CHIERCHIA CATELLO
458I 13258SEGENIA SRL
459I 13259CU.MA. SRL
460I 13267A.L.P.E. SRL
461I 13270PLANET GREEN SOCIETA' AGRICOLA SEMPLICE
462I 13272TRANSECO SRL
463I 13274EDIL GABRIELE SRL
464I 13301TRAS-PRESS AMBIENTE SRL
465I 13313DELLATORRE FRATELLI DI DELLATORRE MICHELE &C. SNC
466I 13322RECYCLING EUROPE TRANSPORT & SERVICE SRL IN SIGLA "R.E.T. SRL"
467I 13326WUNDERL TERESA
468I 13336A&C ECOTECH SRL
469I 13345ECOINERTI SRL
470I 13351CONSORZIO PER LA GESTIONE DEI SERVIZI DELLA PROVINCIA DI SALERNO SRL
471I 13358DOMI CAR SRL
472I 13373CDBR SRL
473I 13395SGM RECYCLING SOCIETA' A RESPONSABILITA' LIMITATA SEMPLIFICATA UNIPERSONALE
474I 13410CENTRO RECUPERI E SERVIZI SRL
475I 13413AMTRUST INTERNATIONAL UNDERWRITERS LIMITED
476I 13443CU.MA. SRL
477I 13447ECOSERVICE DI RIZZI MICHELE
478I 13448RUGGIERO LUIGI
479I 13459C.I.A.M. SERVIZI SPA
480I 13461EDIL COSTRUZIONI SRL
481I 13474GRUPPO FONTANA SRL
482I 13475AMTRUST EUROPE LTD
483I 13481ECOINERTI SRL
484I 13485T.L.D. DI TELEMACO DAVIDE
485I 13502BLUESTAR SAS DI IERVOLINO ALBERTO & C.
486I 13503GESTIONE SERVIZI PUBBLICI INTEGRATI SRL
487I 13526CANTINE LUPO AZIENDA AGRICOLA DI CESARE ROSA
488I 13527AZIENDE AGRICOLE EMANUELE SCAMMACCA DEL MURGO SOCIETA' SEMPLICE AGRICOLA
489I 13528SCHINA ADRIANO
490I 13529EUSEPI PIETRO
491I 13530DITTA INDIVIDUALE D'AMBROSIO PIA MARIA
492I 13538TENUTA FONTE RUBINO SOC. AGRICOLA ARL
493I 13541ENKI SRL
494I 13542ENKI SRL
495I 13546S.G.A. SISTEMI DI GESTIONE PER L'AMBIENTE SRL
496I 13572DUSTY SRL
497I 13574ECOPARTENOPE SRL
498I 13576GAETANO PAOLIN SPA
499I 13585IMPRESA INDIVIDUALE COLETTA CATALDO
500I 13587DITTA INDIVIDUALE GNAZI GERARDO
501I 13592IMPRESA INDIVIDUALE DE CAROLIS MAURO
502I 13597BROGNA MARIA ASSUNTA
503I 13605CONSORZIO PROFORM
504I 13606BOCCHINO MARIANNINA
505I 13607UNA MANO PER LA VITA ONLUS
506I 13616ROMANOPIETRA SRL
507I 13617OLIVETO PAOLO
508I 13648FUTURA SRL
509I 13676IMPRESA INDIVIDUALE CASTELLACCIO GIOVANNI
510I 13693METALSUD SAS DI ARMANDI MARIA PAOLA
511I 13697G.R.A.F. ECOEDILE SRL
512I 13714ESPEKO SRL
513I 13717ALARIO ANGELA
514I 13725G.R.A.F. ECOEDILE SRL
515I 13726FER.ANT. AMBIENTE SUD SRL
516I 13734ECOLOGIA E SERVIZI ITALIA SRL
517I 13744RICICLA CAMPANIA SRL
518I 13756IPPODROMI PARTENOPEI SRL
519I 13758COMUNE DI SARACENA
520I 13760ECO-SERVICE SANNITA SRL
521I 13761METALL ECOLOGY SRL
522I 13766PILEGGI GIOVANNI
523I 13779PRESTI URSULA
524I 13807MANSUETO COSIMO
525I 13814F.LLI DIMALLIO SOCIETA' AGRICO
526I 13814F.LLI DIMALLIO SOCIETA' AGRICOLA SRL
527I 13817CASAGRANDE ENERGY SOCIETA' AGRICOLA S.S.
528I 13833GIOVINE SRL
529I 13835ESPURGHI SAN NICOLA SRL
530I 13846VESUVIANA CAR SRL
531I 13889LA MARCA GABRIELLA
532I 13890PODDA SERGIO
533I 13894BI-ELLE TRASPORTI DI BOGGIANI LUCIANO
534I 13896IMPRESA INDIVIDUALE NICOLACI FORTUNATO
535I 13902FUTURELLO PELLETS SRL
536I 13908EKOLINE SRL
537I 13910AGEOM SRL
538I 13915DINOI COSIMO
539I 13918DITTA IN.SA. SRL
540I 13936G.I.S.A. SRL
541I 13937ECOPISCOPO SRL
542I 13955COMUNE DI TORRIGLIA
543I 13963LACATENA SRL
544I 13987CAGGEGI MARIANO
545I 13988C.R.E. CENTRO RICERCHE ECOLOGICHE SPA A SOCIO UNICO
546I 13989PIAGGIO AERO INDUSTRIES SPA
547I 13995QUICK SERVICE SRL
548I 14034CASTALDI SRL
549I 14044ATLANTECH ITALIA SRL
550I 14048AUTODEMOLIZIONE BASSO ACQUAR DI MARTINI MORENO
551I 14063CONSORZIO SERVIZI AMBIENTALI
552I 14088TENUTA LA SOLICCHIATA SRL
553I 14089TENUTA LA SOLICCHIATA SRL
554I 14097D.E.D. DELLA VOLPE TOBIA
555I 14098ASIS SALERNITANA RETI E IMPIANTI SPA
556I 14107DITTA SOPRANO ALESSANDRA
557I 14109CONSORZIO SERVIZI AMBIENTALI
558I 14110CATANZARO GIULIA
559I 14111SARDINIAN SKY SERVICE SRL
560I 14121ECO METAL SRL
561I 14122BOSCO LUCIANA
562I 14128F.LLI CIRULLI METALLI SRL
563I 14147DITTA DENZA NICOLA
564I 14151IPPODROMI PARTENOPEI SRL
565I 14153RETESERVIZI SRL
566I 14178EUROTESSILE SRL
567I 14187CONSORZIO STABILE GOSERVICE SCARL
568I 14197LA PUGLIA RECUPERO SRL
569I 14198CHILIVANI AMBIENTE SPA
570I 14199AMTRUST EUROPE LTD
571I 14209EDILHOUSE SRL
572I 14213ITALTRANS DI PICANO MARIO
573I 14226PROGRAMMA SVILUPPO
574I 14254ARPI FORAGGI SRL
575I 14263SIMONE ANTONINA
576I 14271SOR.ECO SRL
577I 14274BACCARELLA FRANCESCO
578I 14277AMTRUST EUROPE LTD
579I 14278AMTRUST EUROPE LTD
580I 14279SICILIA ROTTAMI SRL
581I 14312TRINACRIA METALLI SRL
582I 14328SOR.ECO SRL
583I 14332PULITEM SRL
584I 14337IMPRESA INDIVIDUALE ZOTTI GAETANO
585I 14339EDIL ROSSI SRL
586I 14354GRUPPO C.A.A.U. - GLOBAL TRANS SOCIETA' COOPERATIVA
587I 14356POLIS FONDI IMMOBILIARI DI BANCHE POPOLARI SGR.P.A.
588I 14361ILSIDE SRL
589I 14366SELECTED SHOES SRL
590I 14376EDIL STRADE SNC DEI FRATELLI DONNOLI
591I 14378AMTRUST EUROPE LTD
592I 14380CIPRO GEST SRL
593I 14384AZ. AGR. PRIOLA OSVALDO ANDREA
594I 14390RIVERSO SRL
595I 14391RIVERSO SRL
596I 14400ESAOTE SPA
597I 14400ESAOTE SPA
598I 14406EUROMETAL SRL
599I 14418CORDIOLI E C. SPA
600I 14425IMPRESA INDIVIDUALE DELLO MARGIO SEBASTIANO
601I 14439PALMERO LIVIO
602I 14443MARIETTA SPA
603I 14461AMTRUST EUROPE LTD
604I 14463EDIL. CAMALDOLI SANSONE SRL
605I 14468ECO CENTER SRL
606I 14469ECO CENTER SRL
607I 14473DEL.ECO. SRL
608I 14475E.P.C.P.E.P. ENTE PER LA CULTURA POPOLARE E L'EDUCAZIONE PROFESSIONALE
609I 14481ISECO SPA
610I 14492E.P.C.P.E.P. ENTE PER LA CULTURA POPOLARE E L'EDUCAZIONE PROFESSIONALE
611I 14493E.P.C.P.E.P. ENTE PER LA CULTURA POPOLARE E L'EDUCAZIONE PROFESSIONALE
612I 14495CONTESSA SRL
613I 14496SERRA LUIGI
614I 14511TESECO SPA
615I 14511TESECO SRL
616I 14517EN.A.P. PUGLIA ENTE ADDESTRAMENTO PROFESSIONALE
617I 14536PEVERI ANGELO
618I 14546MIANO DOMENICO COSIMO
619I 14552SVILUPPO RISORSE AMBIENTALI SRL
620I 14555COLLETTI CATERINA
621I 14573PUBLIAMBIENTE SPA
622I 14574PUBLIAMBIENTE SPA
623I 14577CYRUS SRL
624I 14581PINTO GIOVANNI
625I 14582OLEARIA BASILE SNC DI BASILE GIACOMO & C.
626I 14584METALLURGICA CASERTANA SRL
627I 14588RA.RI LIVORNO RACCOLTA RIFIUTI INDUSTRIALI SRL
628I 14606LONZI METALLI SRL
629I 14610CONCESSIONI & CONSULENZE SRL
630I 14625NIBALI LUPICA SALVATORE
631I 14638T.L.Z. SRL
632I 14639CARBOSULCIS SPA
633I 14640CARBOSULCIS SPA
634I 14642ERRYMONDO SRL
635I 14664PICERNO NICOLA
636I 14671T.L.Z. SRL
637I 14672AZ. AGR. F.LLI PICERNO DI P.LE E N.LA SS
638I 14673C.I.T. SRL
639I 14702CO.MI. SAS DI COZZOLINO LUIGI & C.
640I 14704ECO GLOBO SRL
641I 14711C.N.I.P.A. PUGLIA
642I 14713ECOLOGIA SANT'ANNA SRL
643I 14720VENNA SRL
644I 14722RICICLA CAMPANIA SRL
645I 14730EDIL SIRIO SRL IN LIQUIDAZIONE
646I 14762ECOSERDIANA SPA
647I 14787PROSIDER SAS DI FALZARANO GENNARO
648I 14787METALLI AMBIENTE SRL
649I 14822MARCHIGIANA ROTTAMI SRL
650I 14823DALESSANDRO NICOLA
651I 14837GEA SRL
652I 14843TOP.C SRL
653I 14859URGO ANDREA
654I 14865AZZURRA LOGISTICA SRL
655I 14866DOMI CAR SRL
656I 14868GRASSANO PIETRO
657I 14876LOMBARDI ECOLOGIA S.R.L.
658I 14877LOMBARDI ECOLOGIA S.R.L.
659I 14891FE.SA. SNC DI GENCA ROSA
660I 14933DITTA COTUGNO PIETRO
661I 14939LA PUGLIA RECUPERO SRL
662I 14945F.LLI GRIGNOLA DI GRIGNOLA VITTORIO E C.
663I 14981VIVAI CANAVESANI SRL SOCIETA' AGRICOLA
664I 14982VIVAI CANAVESANI SRL SOCIETA' AGRICOLA
665I 14997TARRICONE PASQUALE
666I 15012B.L. RECYCLING SRL
667I 15013ECOLOGIC SRL SERVIZI AMBIENTALI
668I 15017BRUNO TRAS. FERR. SRL
669I 15033DITTA CARTOFER SRL
670I 15035OPENWORK SRL
671I 15042ALU NORD SRL
672I 15053SOCIETA' AGRICOLA BELARDO DI BELARDO MARCO & C. SOCIETA' SEMPLICE
673I 15054MONDELLO GIANFRANCO
674I 15062I. & S. INTERMEDIAZIONE & SERVIZI SRL
675I 15067IMPRESA INDIVIDUALE D'ANGELO STANISLAO
676I 15069TERRA DI BRIGANTI SOCIETA' AGRICOLA SAS DI FILOMENA CASBARRA
677I 15072IMPRESA INDIVIDUALE COLONNA RICCARDO
678I 15077C.N.I.P.A. PUGLIA
679I 15078NUOVA GEOVIS SPA
680I 15098INGEGNERI ALFREDO
681I 15120MULTI ECO AMBIENTE SRL
682I 15135CUTILLO LORENO
683I 15136MULTI ECO AMBIENTE SRL
684I 15138FERRARO BIO FARM SICILY SOC. SEMPLICE AGRICOLA DI FERRARO MARIA E FERRARO SALVATORE
685I 15141MAGIFER SRL
686I 15162SAPORI LUCANI SERVICE SRL
687I 15177SAN GERMANO SRL CON SOCIO UNICO
688I 15188BARONE PAOLA ODETTA RITA
689I 15214EU KON SRL
690I 15233GENERAL ASFALTI SRL
691I 15253METALLI AMBIENTE SRL
692I 15262FITTIPALDI ANTONIO
693I 15270F.D. CENTRO BATTERIA DI DAMIANO MARIA LUCIA
694I 15298DITTA ECOSUMMA SRL
695I 15308EUROPA COSTRUZIONI SRL
696I 15309EUROPA COSTRUZIONI SRL
697I 15314ARTERIA MARIA ANGELA
698I 15328PRIOLO FRANCESCA
699I 15329CONS.AGRO - F. PESCHICI BIASE FASANELLA
700I 15337GINEVRA SRL CON UNICO SOCIO
701I 15341SCALZO ALESSANDRO
702I 15345PATRUNO GIUSEPPE
703I 15350ECOLEUROPA SRL
704I 15357ARCIPELAGO SRL
705I 15360AGRI.COM SOCIETA' ARL
706I 15368RAGO LAURA
707I 15377MEDICAL EUROPEAN FORNITURE SAS DI FELLICO CORRADO & C.
708I 15378BUO.FER.MET. SAS DI BUONOMO GERARDO & C.
709I 15381PARENTE TRASPORTI DI PARENTE CLAUDIO & C. SAS
710I 15389NUOVA ECOLOGIA SRL
711I 15400SOLDO CARMELA
712I 15401PROGRAMMA SVILUPPO
713I 15416FUSCO GIUSEPPE
714I 15439FIAP S.R.L.
715I 15447EN.A.P. PUGLIA ENTE ADDESTRAMENTO PROFESSIONALE
716I 15465PIANETA AMBIENTE SOCIETA' COOPERATIVA PER AZIONI
717I 15466PIANETA AMBIENTE SOCIETA' COOPERATIVA PER AZIONI
718I 15468G.A.L. KROTON
719I 15471FIADO SRL
720I 15483AZIENDA AGRICOLA SALINITRO ROBERTA SANTA
721I 15487GUARINO GIAMPIERO
722I 15488CORSELLO ANNA
723I 15512IAQUINTA QUALITA' SERVIZIO SRL
724I 15519DITTA PALO ANTONIO
725I 15529LEADER SOCIETÀ COOPERATIVA CONSORTILE
726I 15537AMBROSI ANGELO SCAVI SRL
727I 15563VIVI DI NATURA S.N.C. DI RIGENERATI GIUSEPPE E MENZA MARIAJOSE'
728I 15572FELCO AMBIENTE SRL
729I 15574LO GIUDICE IVAN GIANFRANCO
730I 15619TRANS SERVICE INDUSTRIAL & TECNOLOGIES SERVICE SRL
731I 15649SIA SERVIZI INNOVATIVI AMBIENTALI SRL
732I 15651SCARDACCIONE FRANCESCO
733I 15654CONSORZIO EDILI FEDERIMPRESA SOC. COOP. IN SIGLA CONEDIL FEDERIMPRESA S.C.
734I 15655GREEN COOP SOCIETA' COOPERATIVA
735I 15662GREEN COOP SOCIETA' COOPERATIVA
736I 15664S. ABBA IMMOBILIARE SRL
737I 15665GIPOR SRL
738I 15683N.A. ECOLOGIA SRL
739I 15692AGRICOLA PAOLETTA SAS DI IMMOBILIARE SABELLI SRL
740I 15705BAIONE GIAMBATTISTA
741I 15708MAMRE' SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE ONLUS
742I 15710ECO RECUPERO SUD DI PRANZO VINCENZO
743I 15713MONDINO COSTRUZIONI SRL
744I 15718DA.FER. SRL
745I 15719DITTA VESTUTI FRANCESCO
746I 15731PETRILLI SRL
747I 15735AIMERI AMBIENTE SRL SOC. A SOCIO UNICO SOGGETTA ALL'ATTIVITA' DI DIR.NE E COORD.TO DI BIANCAMANO SPA
748I 15739EUROSERVICES SRL
749I 15740OIKOS S.R.L.
750I 15742AGEOM SRL
751I 15768LUCANIA ROTTAMI DI VICECONTI GAETANO
752I 15786APREA PER L'EDILIZIA SRL
753I 15787ECOREC SRL
754I 15789BELLINVIA CARMELA
755I 15810TORRE DI MEZZO SOCIETA' AGRICOLA S.R.L. MILK PRODUCTION
756I 15812CONDOMINIO VICOLO GIANCOLA 2 NELLA PERSONA DELL'AMMINISTRATORE PRO-TEMPORE SIG. PADULA VINCENZO
757I 15825CONS.AGRO - F. PESCHICI BIASE FASANELLA
758I 15832IMPRESA F.P. DI PIRONAGGI FERNANDO & C. SAS
759I 15853AL.TA. SERVIZI SRL
760I 15866METALLI AMBIENTE SRL
761I 15878FAECO SRL
762I 15884INFRASTRUTTURE E CONSOLIDAMENTI SRL SEMPLIFICATA
763I 15891LUDOVICI GIOVANNI & FIGLI SRL
764I 15923GALA SPA
765I 15954PALMIROTTA PIETRO
766I 15957GE.S.I.A. SPA
767I 15958FONTEDIL SRL
768I 15961ASSOCIAZIONE FORMAZIONE E INSERIMENTO LAVORATIVO NELLE PICCOLE E MEDIE IMPRESE "AS.FOR.IN."
769I 15969BASILE MICHELE
770I 15975KOMMYNET.IT DI DARDANI MARCO
771I 15979AZ. AGR. CATALANO DI FEDERICO MOLETI
772I 16000ASSOCIAZIONE CENTRO STUDI MECENATE
773I 16019B. & C. SRL
774I 16038SOCIETA' SARDA DI BENTONITE SRL IN BREVE SSB SRL
775I 16052CEDAT 85 SRL
776I 16053ADREMA SRL
777I 16060GREEN LINE SRL
778I 16103LA QUERCIA ASSOCIAZIONE CULTURALE
779I 16120SEICO SRL
780I 16127EN.A.P. PUGLIA ENTE ADDESTRAMENTO PROFESSIONALE
781I 16133PRINCIPE 2005 SRL IN LIQUIDAZIONE
782I 16139CALABRO RIFIUTI SRL
783I 16141COSTRUZIONI F.G.M. S.R.L.
784I 16142FIAP S.R.L.
785I 16143COMUNE DI SAINT CHRISTOPHE
786I 16144D'APRILE ANGELA MARIA
787I 16152MEMPHIS SRL
788I 16160ENFAP PUGLIA
789I 16174CONDOMINIO VIA PATANIA 25/31 NELLA PERSONA DELL'AMMINISTRATORE PRO-TEMPORE SIG. SCUDERI ACHILLE
790I 16182CONDOMINIO V.LO MONTELEONE I° 14/16 E V.LO MONTELEONE II° 1/7 NELLA PERSONA DELL'AMM.RE PRO-TEMPORE SIG. SCUDERI ACHILLE
791I 16186CONSORZIO GEMA
792I 16214ECOADDA SRL
793I 16215ECOADDA SRL
794I 16216ECOADDA SRL
795I 16217ECOADDA SRL
796I 16218ECOADDA SRL
797I 16219ECOADDA SRL
798I 16221ISTITUTO MEDITERRANEO - CENTRO PER LO SVILUPPO ECONOMICO, L'ORIENTAMENTO E LA FORMAZIONE
799I 16222DE PASQUALE CARMELA
800I 16237DI SANTO FRATIANNI COSTRUTTORI SRL
801I 16238DI SANTO FRATIANNI COSTRUTTORI SRL
802I 16239DI SANTO FRATIANNI COSTRUTTORI SRL
803I 16250E.P.C.P.E.P. ENTE PER LA CULTURA POPOLARE E L'EDUCAZIONE PROFESSIONALE
804I 16251ECO SISTEMI DI OLIANAS CLAUDIO
805I 16253ECO SISTEMI DI OLIANAS CLAUDIO
806I 16260TOSCANO GIOVANNI
807I 16284SAN GERMANO SRL CON SOCIO UNICO
808I 16285ANGOLI DI SICILIA SRL
809I 16287ARICO' RAMONA
810I 16314SERVIZI AMBIENTALI SARDI SRL
811I 16324GIANNETTA ERNESTO MARIA
812I 16364NUBILE SRL
813I 16386WASTE MANAGEMENT GROUP SRL
814I 16389ESAOTE SPA
815I 16390BADIA GRANDE SOC. COOP. ARL
816I 16395GALA SPA
817I 16448ROMANO ARMANDO SRL
818I 16453CONSORZIO STABILE COM SCARL
819I 16453CONSORZIO STABILE COM SCARL
820I 16457BUTTOL SRL
821I 16474ATECO IMPRESA SRL
822I 16476SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA AGRICULTURA
823I 16492S.E.TRAND SRL
824I 16495ASSOCIAZIONE ERIS
825I 16496ASSOCIAZIONE ERIS
826I 16497ASSOCIAZIONE ERIS
827I 16498ASSOCIAZIONE ERIS
828I 16499ASSOCIAZIONE ERIS
829I 16500ASSOCIAZIONE ERIS
830I 16501ASSOCIAZIONE ERIS
831I 16502ASSOCIAZIONE ERIS
832I 16503ASSOCIAZIONE ERIS
833I 16504ASSOCIAZIONE ERIS
834I 16505ASSOCIAZIONE ERIS
835I 16506ASSOCIAZIONE ERIS
836I 16507ASSOCIAZIONE ERIS
837I 16508ASSOCIAZIONE ERIS
838I 16509ASSOCIAZIONE ERIS
839I 16510ASSOCIAZIONE ERIS
840I 16511ASSOCIAZIONE ERIS
841I 16512ASSOCIAZIONE ERIS
842I 16513ASSOCIAZIONE ERIS
843I 16514ASSOCIAZIONE ERIS
844I 16515ASSOCIAZIONE ERIS
845I 16516ASSOCIAZIONE ERIS
846I 16533ASSOCIAZIONE ERIS
847I 16534ASSOCIAZIONE ERIS
848I 16535ASSOCIAZIONE ERIS
849I 16536ASSOCIAZIONE ERIS
850I 16537ASSOCIAZIONE ERIS
851I 16538ASSOCIAZIONE ERIS
852I 16539ASSOCIAZIONE ERIS
853I 16540ASSOCIAZIONE ERIS
854I 16541ASSOCIAZIONE ERIS
855I 16542ASSOCIAZIONE ERIS
856I 16543ASSOCIAZIONE ERIS
857I 16544ASSOCIAZIONE ERIS
858I 16545ASSOCIAZIONE ERIS
859I 16546ASSOCIAZIONE ERIS
860I 16547ASSOCIAZIONE ERIS
861I 16548ASSOCIAZIONE ERIS
862I 16549ASSOCIAZIONE ERIS
863I 16550ASSOCIAZIONE ERIS
864I 16551ASSOCIAZIONE ERIS
865I 16552ASSOCIAZIONE ERIS
866I 16563ECOADDA SRL
867I 16581DI PALO GROUP SRL
868I 16582RESIDENZA UNIVERSITARIA SRL
869I 16594SEA ECOAMBIENTE SRL
870I 16603PULITEM SRL
871I 16604PULITEM SRL
872I 1665301SISTEMI SRL
873I 16656TEICOS COSTRUZIONI SRL
874I 16665NEW SEA SECURITY SRL
875I 16671PROGRAMMA SVILUPPO
876I 16672PROGRAMMA SVILUPPO
877I 16673S.I.C.E. SRL
878I 16682MICELI GIOACCHINO
879I 16686MULTISERVICE SRL
880I 16717LA CASCINA GLOBAL SERVICE SRL
881I 16724SOCIETÀ COOPERATIVA SOCIALE SCURPIDDU
882I 16727E.P.C.P.E.P. ENTE PER LA CULTURA POPOLARE E L'EDUCAZIONE PROFESSIONALE
883I 16732CASEARIA AGRICOLSUD SRL
884I 16736FAZIO FEDERICO
885I 16762COCCO GIUSEPPE
886I 16777EARLY SPA
887I 16784RICCIO COSTRUZIONI SOCIETA' COOPERATIVA
888I 16790L' ARZANESE SRL
889I 16797MUOVOSVILUPPO SCRL
890I 16798SMEDA SRL
891I 16805L' ARZANESE SRL
892I 16813CON-FORM FOGGIA
893I 16818ECOMED SRL
894I 16823VIVAI CANAVESANI SRL SOCIETA' AGRICOLA
895I 16836F.G. RICICLAGGI SRL
896I 16838PE.FA SRL
897I 16894AZZURRA LOGISTICA SRL
898I 16898NATIONAL SECURITY SRL
899I 16901LEADER SOCIETÀ COOPERATIVA CONSORTILE
900I 16902LEADER SOCIETÀ COOPERATIVA CONSORTILE
901I 16903LEADER SOCIETÀ COOPERATIVA CONSORTILE
902I 16904LEADER SOCIETÀ COOPERATIVA CONSORTILE
903I 16905LEADER SOCIETÀ COOPERATIVA CONSORTILE
904I 16910GENCARELLI GIUSEPPE
905I 16947S.A.M. SISTEMI AMBIENTALI SRL
906I 16949AUTOTRASPORTI STEFANONI ANTONELLO & C SNC
907I 17000CESARANO SALVATORE
908I 17002MAATECH SRL
909I 17003MAATECH SRL
910I 17005LA CASCINA GLOBAL SERVICE SRL
911I 17025FAECO SRL
912I 17032ASSOCIAZIONE ARCADIA
913I 17037CHIAROTEX SAS DI CHIAROLANZA ANTONIO & C.
914I 17038DITTA VESTUTI FRANCESCO
915I 17039ECOTRANS SRL
916I 17046ETICA VERDE SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE
917I 17068IVI PETROLIFERA SPA
918I 17069ASSOCIAZIONE ARCADIA
919I 17070ASSOCIAZIONE ARCADIA
920I 17087LA VITTORIA SRL
921I 17088IRPINIA GLOBAL SERVICE SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE ONLUS
922I 17089ETICA VERDE SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE
923I 17095IRPINIA GLOBAL SERVICE SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE ONLUS
924I 17116NEBRODI SERVIZI S.A.S. DI FAILLACI MARCELLO & C.
925I 17124ITALGECO SCARL
926I 17131ANDALONI IMPRESA EDILE DI ANDALONI FRANCO
927I 17133LA CERCHIA SOCIETA' COOPERATIVA A RESPONSABILITA' LIMITATA
928I 17137PATERLINI TRASPORTI SRL
929I 17140GIOVENCO MARIA
930I 17150GALA SPA
931I 17151GALA SPA
932I 17223BUO.FER.MET. SAS DI BUONOMO GERARDO & C.
933I 17232EGADI HOTEL RESORT SRL
934I 17233DALL'OSTO TRASPORTI SRL
935I 17238SO.GE.TRA. SRL
936I 17241GALA SPA
937I 17244PRESTIMONACO GRAZIELLA
938I 17245KUDDIE ROSSE SRL
939I 17259MONDELLO DANIA
940I 17260MONDELLO DANIA
941I 17301ASSOCIAZIONE CULTURALE "SOFOCLE"
942I 17302A.D. DI MURINO PAOLO & C. SAS
943I 17312GILETTO BIAGIA
944I 17340PARENTE TRASPORTI DI PARENTE CLAUDIO & C. SAS
945I 17341GILETTO SEBASTIANO
946I 17349NONE RECUPERI SRL
947I 17363DELETA SRL
948I 17364RICCI COSTRUZIONI SRL
949I 17373ATTARDI FRANCESCA
950I 17400ARCOMETAL SRL
951I 17408AMR COSTRUZIONI SRL
952I 17411SCAVI VALPANTENA SNC DI ANNICHINI E TEZZA
953I 17412ARCOMETAL SRL
954I 17419TR.IN.CO.N.E. SRL
955I 17420DALCO SRL
956I 17423PIANA COPERTURE-DIVISIONE AMIANTO DI PIANA FABIO & C. SAS
957I 17436TRUCK SRL SEMPLIFICATA
958I 17440ECOSTAGNONE SRL
959I 17445MUSSARI ALBERTO OLIVERIO FAUSTO
960I 17451ECO GLOBO SRL
961I 17452ECO GLOBO SRL
962I 17466ERESULT SRL
963I 17467ERESULT SRL
964I 17468ERESULT SRL
965I 17478COOPERATIVA AGRICOLA A.SEGNI PER L'OCCUPAZIONE GIOVANILE
966I 17479LEOCAR DI COLLU M. E C. SRL
967I 17485S.M.A.S. SRL
968I 17502PUTEOLI SPURGO SAS DI GAUDINO GENNARO & C.
969I 17511AUTODEMOLIZIONI PROVA SRL
970I 17534ASSOCIAZIONE APEIRON
971I 17543EDS INFRASTRUTTURE SPA
972I 17551DOTTORE ANTONIO
973I 17569SO.GE.S.A. SRL
974I 17573PETRONIO PETRONIO GIUSEPPE
975I 17580PROGRAMMA SVILUPPO
976I 17582PROGRAMMA SVILUPPO
977I 17594ECOROTTAMI SUD SRL
978I 17595CATALANO DOMENICO
979I 17601MUSCOLINO FEDERICA
980I 17602ROMEO RAFFAELE
981I 17613IMPERIALE GERARDO
982I 17614IMPERIALE LUIGI
983I 17615VENUTI MARIANNA
984I 17616MILICIA IONELLA CARMELA RITA
985I 17617AMMIRATA VALENTINA
986I 17624PROGRAMMA SVILUPPO
987I 17625PROGRAMMA SVILUPPO
988I 17656CO.DE.SA. SRL
989I 17659CRI.FER. SAS DI CRISPINO GIUSEPPE & C.
990I 17660D'ALESSANDRO COSTRUZIONI SRL
991I 176643T SRL
992I 17686RUGGIERO ALESSANDRO COSIMO
993I 17687FINK SARA
994I 17712CONSORZIO SERVIZI AMBIENTALI CO.SE.A.
995I 17719LIFERESULT SRL
996I 17720LIFERESULT SRL
997I 17721BIORESULT SRL
998I 17739NORFIO SRL
999I 17740ISOMAN SRL
1000I 17751DE PRISCO ANTONIO
1001I 17777BIZZINI FILIPPO
1002I 17779SANNIO APPALTI SOCIETA' CONSORTILE A RL
1003I 17780IMPERIALE GERARDO
1004I 17789RUSTICO RICCARDO
1005I 17790AIMERI AMBIENTE SRL SOC. A SOCIO UNICO SOGGETTA ALL'ATTIVITA' DI DIR.NE E COORD.TO DI BIANCAMANO SPA
1006I 17799PRIMI SANDRO
1007I 17804SILLARO COLA ANGELO
1008I 17832EREDI DI GIUSEPPE DE GAETANI DI PIETRO DE GAETANI SAS
1009I 17842RUNZA ROSARIO
1010I 17844PLURIMA SOFTWARE SRL
1011I 17847LEADER SOCIETÀ COOPERATIVA CONSORTILE
1012I 17848NUOVA TRE ESSE SRL
1013I 17848NUOVA TRE ESSE SRL
1014I 17852CONSORZIO SERVIZI AMBIENTALI CO.SE.A.
1015I 17857CORTE DELLE NINFE SRL
1016I 17858ADISIA SPA CON SOCIO UNICO
1017I 17859ADISIA SPA CON SOCIO UNICO
1018I 17860ADISIA SPA CON SOCIO UNICO
1019I 17865ERBASECCA EMANUELE GIOVANNI
1020I 17878TRANS SERVICE INDUSTRIAL & TECNOLOGIES SERVICE SRL
1021I 17883MMA T.S. DI PERFUMO GIANNI
1022I 17899BARTOLI EFISIO EREDI SNC DI ANDREA E CARLO BARTOLI
1023I 17912SOCIETÀ AGRICOLA CANICATTI SOCIETA' SEMPLICE
1024I 17913LA CG SAS
1025I 17918ZARRO GIUSEPPE
1026I 17919TESTA ROBERTO
1027I 17927AUTODEMOLIZIONI MIRAFIORI SNC DI BALESTRA TEODORO, BELFIORE GIOVANNI & C.
1028I 17930DEREF SPA
1029I 17931METALLURGICA BIELLESE SRL
1030I 17949TECNOLOGIE MERIDIONALI SRL
1031I 17955PUGLIATTI ROSARIO
1032I 17961CATARAME ELENA
1033I 17965V.I.CO. SRL
1034I 18006CATUCCI SRL
1035I 18011GPN SRL
1036I 18040EDILITAM SRL
1037I 18041ASSOCIAZIONE TEMPORANEA DI SCOPO GENSORIA
1038I 18047DUSSMANN SERVICE SRL SOCIETA' UNIPERSONALE
1039I 18056ANTICA TENUTA DE JORIO SOCIETA' AGRICOLA SRL
1040I 18076SOCIETA' SARDA DI BENTONITE SRL IN BREVE SSB SRL
1041I 18079SOCIETA' ITALIANA GESTIONI DISCARICHE SRL IN SIGLA S.I.GE.D. SRL
1042I 18086AIMERI AMBIENTE SRL SOC. A SOCIO UNICO SOGGETTA ALL'ATTIVITA' DI DIR.NE E COORD.TO DI BIANCAMANO SPA
1043I 18087AIMERI AMBIENTE SRL SOC. A SOCIO UNICO SOGGETTA ALL'ATTIVITA' DI DIR.NE E COORD.TO DI BIANCAMANO SPA
1044I 18088AIMERI AMBIENTE SRL SOC. A SOCIO UNICO SOGGETTA ALL'ATTIVITA' DI DIR.NE E COORD.TO DI BIANCAMANO SPA
1045I 18089AIMERI AMBIENTE SRL SOC. A SOCIO UNICO SOGGETTA ALL'ATTIVITA' DI DIR.NE E COORD.TO DI BIANCAMANO SPA
1046I 18090GENTILE VALERIA MARIA
1047I 18104A.GE.CO.S. SPA
1048I 18120BARITOOLS SRL
1049I 18148DITTA INDIVIDUALE DI VINCENZO ANTONIO
1050I 18149DEL REGNO GIOVANNI
1051I 18150NOVELBREAD SRL
1052I 18157ECOREA SERVIZI PER L'AMBIENTE DI MAITILASSO MARCO
1053I 18168AQUASOIL SRL
1054I 18169FUSCHETTO TRASPORTI SOC. COOP.
1055I 18176CHIALA' GIOVANNI
1056I 18177METALLI AMBIENTE SRL
1057I 18179PASS SVILUPPO SOSTENIBILITA' AMBIENTALE DEI PELORITANI
1058I 18181AUTOTRASPORTI D. & L. SAS DI COPPOLA LUISANA & C.
1059I 18182SORGEKO SOCIETA' PER AZIONI
1060I 18192SALIFER DI PISCITELLI VINCENZO
1061I 18193CATALANO PUMA GIOVANNI
1062I 18194DE.FI.AM. SRL
1063I 18195DE.FI.AM. SRL
1064I 18202DE LUCA VINCENZO
1065I 18203CELLAMARO GENNIFER
1066I 18205LOMBAFI S.R.L.
1067I 18212AMBIENTE SOLIDALE SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE - ONLUS
1068I 18213AMBIENTE SOLIDALE SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE - ONLUS
1069I 18214AMBIENTE SOLIDALE SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE - ONLUS
1070I 18217POLIZZI EMANUELE
1071I 18218MENICHINO ROCCO SRL
1072I 18219SERINO SOCCORSO DEI F.LLI AGNES CARMINE E ANTONIO SNC
1073I 18223MUREX CS SRL
1074I 18224CECCA CARLO SAS DI CECCA ORONZO
1075I 18230SOLIDARIETA' E LAVORO SOC. COOP. SOCIALE ONLUS
1076I 18231SOLIDARIETA' E LAVORO SOC. COOP. SOCIALE ONLUS
1077I 18232SOLIDARIETA' E LAVORO SOC. COOP. SOCIALE ONLUS
1078I 18238ECOBUILDING SRL
1079I 18243PROGRAMMA SVILUPPO
1080I 18244PROGRAMMA SVILUPPO
1081I 18245AG FILM SRL
1082I 18256PROGRAMMA SVILUPPO
1083I 18270RIGGIO GIUSEPPE LUCA
1084I 18271MONDELLO ANGELA
1085I 18278PROGRAMMA SVILUPPO
1086I 18279PROGRAMMA SVILUPPO
1087I 18280PROGRAMMA SVILUPPO
1088I 18281PROGRAMMA SVILUPPO
1089I 18284MASERATI SRL
1090I 18288FARMASERVIZI SOCIETA' COOPERATIVA
1091I 18292EN.A.P. PUGLIA ENTE ADDESTRAMENTO PROFESSIONALE
1092I 18293EN.A.P. PUGLIA ENTE ADDESTRAMENTO PROFESSIONALE
1093I 18295E.RATIO SRL
1094I 18301CASTALDO SPA
1095I 18302CASTALDO SPA
1096I 18323SCARPELLO GRAZIA
1097I 18327H.C. HOSPITAL CONSULTING SPA
1098I 18332EDRA AMBIENTE SOCIETA' COOPERATIVA
1099I 18334AIMERI AMBIENTE SRL SOC. A SOCIO UNICO SOGGETTA ALL'ATTIVITA' DI DIR.NE E COORD.TO DI BIANCAMANO SPA
1100I 18337D.S.T. SRL
1101I 18354MENICHINO ROCCO SRL
1102I 18358ABRAMETAL SRL
1103I 18359CDA SRL
1104I 18372VERBICARO LUCIA
1105I 18376GOLIA MARCELLO
1106I 18383COSTRUZIONI EDIL PONTI SOCIETA' COOPERATIVA
1107I 18384COSTRUZIONI EDIL PONTI SOCIETA' COOPERATIVA
1108I 18387PARSANI LUIGI
1109I 18388AZIENDA AGRICOLA RAINERI SOCIETA' SEMPLICE
1110I 18390IL TRUCIOLO SRL
1111I 18391NATURALMENTE SRL
1112I 18399LA GARDENIA SRL
1113I 18400EDIL MILIONE VINCENZO & F.LLI SRL
1114I 18405SPOSATO P. & P. S.R.L.
1115I 18412ASSOCIAZIONE HOMINES NOVI
1116I 18414GUCCIONE PAOLO
1117I 18417GRUTTADAURIA LUCIA CINZIA
1118I 18423PROVENZANO MICHELE
1119I 18430TRE MONTI - SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA
1120I 18431SOCIETA' AGRICOLA ALBAMARINA ARL
1121I 18432GUARINO GIUSEPPINA
1122I 18433PERRETTA MARIA
1123I 18434DEMARINIS ANGELA ROSA
1124I 18436L'ANTICO COLLE DEL SOLE SOCIETA' COOPER. AGRICOLA
1125I 18437ORITI BENEDETTO
1126I 18450I.D.S. - INGEGNERIA DEI SISTEMI SPA
1127I 18457FINABITA SPA
1128I 18458ITALINERTI SRL
1129I 18459ITALINERTI SRL
1130I 18466FRESENIUS MEDICAL CARE ITALIA SPA
1131I 18480GASDA SPA
1132I 18484GEMEAZ ELIOR SPA
1133I 18489C.I.T. SRL
1134I 18496LEADER SOCIETÀ COOPERATIVA CONSORTILE
1135I 18497LEADER SOCIETÀ COOPERATIVA CONSORTILE
1136I 18499ENFAP PUGLIA
1137I 18500LEADER SOCIETÀ COOPERATIVA CONSORTILE
1138I 18501LEADER SOCIETÀ COOPERATIVA CONSORTILE
1139I 18516GALVAGNO ENZO
1140I 18519ZIZZO EDOARDO
1141I 18523MASELLI FELICE
1142I 18527FARMACIA BASILE DELLA DOTT.SSA VALERIA GIUSEPPINA BORGIA
1143I 18532TUFARO LUCA
1144I 18533CORSO ROSA
1145I 18534ASSOCIAZIONE HOMINES NOVI
1146I 18535EN.A.P. PUGLIA ENTE ADDESTRAMENTO PROFESSIONALE
1147I 18536EN.A.P. PUGLIA ENTE ADDESTRAMENTO PROFESSIONALE
1148I 18537EN.A.P. PUGLIA ENTE ADDESTRAMENTO PROFESSIONALE
1149I 18543LEADER SOCIETÀ COOPERATIVA CONSORTILE
1150I 18544PROGRAMMA SVILUPPO
1151I 18546MENICHINO ROCCO SRL
1152I 18549FOX BIT SRL
1153I 18560LEADER SOCIETÀ COOPERATIVA CONSORTILE
1154I 18565MANCINI SRL
1155I 18567MEBIMPORT SRL
1156I 18569VITO GASSI DI CARMINE ESPOSITO & C. SAS
1157I 18573CAMOFER DI MOCCIA GIUSEPPE & C SNC
1158I 18574GIARDINO SERVICE SRL
1159I 18575ESPEKO SRL
1160I 18576ESPEKO SRL
1161I 18578PROGRAMMA SVILUPPO
1162I 18585CALANNI NICOLO'
1163I 18587PUGLISI ALFIO ALESSANDRO
1164I 18590COSPE - COOPERAZIONE PER LO SVILUPPO DEI PAESI EMERGENTI ONLUS
1165I 18594EXCELSIOR ACADEMY
1166I 18611DITTA VENEZIANO GIUSEPPE
1167I 18613BUTTOL SRL
1168I 18614BUTTOL SRL
1169I 18615ALBA TRASPORTI SAS DI VERRONE LUIGI & C.
1170I 18616EUROTRANS 2011 SRL
1171I 18617ITAL BILDING SRL
1172I 18637LOMBARDO MARTA MICHELA
1173I 18646GIULIO BERSANI SRL
1174I 18649NEVER BEFORE ITALIA SRL
1175I 18652LADEMATA SRL
1176I 18665AUTODEMOLIZIONE EREDI D'AMORE PASQUALE DI D'AMORE MASSIMO ANTONIO SAS
1177I 18666DITTA DENTICE PANTALEONE
1178I 18667TESECO SPA
1179I 18668ENFAP PUGLIA
1180I 18669RAGUSA MARINELLA
1181I 18675GRIFO ROSALIA
1182I 18680EUROTRANS 2011 SRL
1183I 18681SAVOCA ALFONSO
1184I 18683FORM@LLIMAC - ONLUS
1185I 18688CADAN SRL
1186I 18689CADAN SRL
1187I 18692CARUTER SRL
1188I 18693GALA SPA
1189I 18694GALA SPA
1190I 18695GALA SPA
1191I 18696GALA SPA
1192I 18697GALA SPA
1193I 18698GALA SPA
1194I 18699GALA SPA
1195I 18700GALA SPA
1196I 18701CORE - CONSORZIO RECUPERI ENERGETICI - SPA
1197I 18702ANTOCI ROSARIO
1198I 18706AZIENDA AGRICOLA POMARA S.S.A.
1199I 18710SO.GE.RI. SRL
1200I 18713FAGNELLI ROCCO
1201I 18718FERRARA ANGELO
1202I 18722STAMPLAST GROUP SRL
1203I 18723STAMPLAST GROUP SRL
1204I 18725CORNA NICOLA
1205I 18728BARRECA ANTONINA
1206I 18737CON-FORM FOGGIA
1207I 18738FONNI COSTRUZIONI SNC DI SERUSI GIAN MARIO
1208I 18739BONACCORSO GIUSEPPE
1209I 18748LENTO GIUSEPPE
1210I 18749MAMRE' SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE ONLUS
1211I 18753SOCIETA' PER AZIONI COMMERCIO COMBUSTIBILI INDUSTRIA RISCALDAMENTO S.A.C.C.I.R.
1212I 18754SOCIETA' PER AZIONI COMMERCIO COMBUSTIBILI INDUSTRIA RISCALDAMENTO S.A.C.C.I.R.
1213I 18755RTI SOCIETA' PER AZIONI COMMERCIO COMBUSTIBILI INDUSTRIA RISCALDAMENTO S.A.C.C.I.R.
1214I 18755SOCIETA' PER AZIONI COMMERCIO COMBUSTIBILI INDUSTRIA RISCALDAMENTO S.A.C.C.I.R.
1215I 18769RE.A.MI. SAS DI MICILLO VINCENZO E MICILLO NICOLANGELO
1216I 18781S.A.G.I. TEX SRL
1217I 18792LEADER SOCIETÀ COOPERATIVA CONSORTILE
1218I 18795PROGRAMMA SVILUPPO
1219I 18796PROGRAMMA SVILUPPO
1220I 18798VENUTO ROSALIA
1221I 18815CISMA AMBIENTE SPA
1222I 18816CISMA AMBIENTE SPA
1223I 18835PROGRAMMA SVILUPPO
1224I 18836PROGRAMMA SVILUPPO
1225I 18846EFFEDUEGI S.R.L.
1226I 18852AM.CO. SRL AMIANTO E COPERTURE
1227I 18853AM.CO. SRL AMIANTO E COPERTURE
1228I 18855GRIFO' - PICCOLA SOCIETA' COOPERATIVA A R.L.
1229I 18896MGS CARBURANTI SRL
1230I 18897SERVICES GROUP SRL
1231I 18900BARANELLO ANTONIO
1232I 18916PATERLINI TRASPORTI SRL
1233I 18924SVILUPPO RISORSE AMBIENTALI SRL
1234I 18929PERRUOLO INERTI SRL
1235I 18930UNTOUCHABLE ENERGY SRL
1236I 18931L.M.E. GLOBAL SRL
1237I 18934PUNTO PALLETS TRESCORE DI PULICANO' GIUSEPPE
1238I 18938CONSORZIO TANCREDI
1239I 18940CABONI PIERANGELO
1240I 18953D'ANTUONO ARMANDO
1241I 18955SPAGNOLETTI GIUSEPPE
1242I 18959ECO EDIL PINTO SRL
1243I 18961CECERE IACOPO
1244I 18967TRIRENA DI PIETRO TESTA DI TESTA GIOVANNI & C. - SAS
1245I 18971SAN GERMANO SRL CON SOCIO UNICO
1246I 18973SO.GE.RI. SRL
1247I 18974SAN GERMANO SRL CON SOCIO UNICO
1248I 18983PARISI FELICE
1249I 189944G FORMA ASSOCIAZIONE DI PROMOZIONE SOCIALE
1250I 189954G FORMA ASSOCIAZIONE DI PROMOZIONE SOCIALE
1251I 19000SOCIETA' PER AZIONI COMMERCIO COMBUSTIBILI INDUSTRIA RISCALDAMENTO S.A.C.C.I.R.
1252I 19004MILIOR SPA
1253I 19018CHRISTIAN COLOR SRL
1254I 19030ARLOTTA GIUSEPPE
1255I 19034CAMPANIA ROTTAMI SRL
1256I 19035COSTRUZIONI EDILI DI ORRO MICHELE
1257I 19036EXPORT QUALITY WINES SIGLABILE IN CONSORZIO EQW
1258I 19041MEMPHIS SRL
1259I 19045GERMANI SRLS SOCIETA' A RESPONSABILITA' LIMITATA SEMPLIFICATA
1260I 19046DITTA D'AVINO RAFFAELE
1261I 19049LOMBARDO CRISTINA AGATA
1262I 19074GAMBINO ARCANGELO FLAVIO
1263I 19079SAN GERMANO SRL CON SOCIO UNICO
1264I 19079SAN GERMANO SRL CON SOCIO UNICO
1265I 19081EUROROTTAMI SRL
1266I 19106FRANCESCA ROTTAMI SRL
1267I 19107GIGLIO MARIANO
1268I 19108GIGLIO MARIANO
1269I 19112L'ANTICO PODERE SRL
1270I 19122RUSSO MONICA
1271I 191393D RESEARCH SRL
1272I 19144CATUCCI SRL
1273I 19148LIFERESULT SRL
1274I 19151RI.CA.M DI FORTINI BRUNO FABRIZIO E GIORGIO SNC
1275I 19161FASANO GIANPIETRO
1276I 19162E.P.C.P.E.P. ENTE PER LA CULTURA POPOLARE E L'EDUCAZIONE PROFESSIONALE
1277I 19163E.P.C.P.E.P. ENTE PER LA CULTURA POPOLARE E L'EDUCAZIONE PROFESSIONALE
1278I 19167ENFAP PUGLIA
1279I 19170ECO SERVICE SUD SRL
1280I 19172SOC. COOP. EPSILON 2000 ARL
1281I 19174SICILIA BEDDA SS DI ALTAMORE FRANCO & CIACCIO TOMMASO
1282I 19177BARRACU TOMASO
1283I 19186CARO FEDERICO
1284I 19193EU KON SRL
1285I 19197DI FIORE ELENA
1286I 19205GIORGI AGATA VALENTINA
1287I 19206FRATELLI SMALDINO SOCIETA' AGRICOLA SEMPLICE
1288I 19207CUOMO CARMINE
1289I 19211GIS IMPIANTI SRL
1290I 19213LDF SERVICE SRL
1291I 19221SOC. COOP. EPSILON 2000 ARL
1292I 19222LA QUERCIA SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE
1293I 19226DITTA D'ANTUONO FRANCESCO
1294I 19230ROMEO PAOLO
1295I 19231GIORGI TERESA
1296I 19232FALCINELLI LOREDANA
1297I 19233LOBINA GIOVANNI MAURO
1298I 19234AMPI IMPRESA ITALIA
1299I 19240IZZO GIUSEPPINA
1300I 19241INERTI E ASFALTI SRL
1301I 19242CALL & CALL LA SPEZIA SRL
1302I 19253A.GE.CO.S. SPA
1303I 19253A.GE.CO.S. SPA
1304I 19255CELERE SUD SAS DI SABINO LOFFREDO & C.
1305I 19256CAPCO SOC. CONS. A RL
1306I 19259DITTA CHIARO PIETRO
1307I 19267TRS ECOLOGIA SRL
1308I 19272PIETRATORCIA SOC. AGRICOLA ARL
1309I 19277COSTITUENDO ENGINEERING INGEGNERIA INFORMATICA SPA
1310I 19278COSTITUENDO ENGINEERING INGEGNERIA INFORMATICA SPA
1311I 19287STEMAFER SRL
1312I 19291INTENZO ROSA
1313I 19293EN.A.P. PUGLIA ENTE ADDESTRAMENTO PROFESSIONALE
1314I 19294EN.A.P. PUGLIA ENTE ADDESTRAMENTO PROFESSIONALE
1315I 19306USAI LUCA E C. SNC
1316I 19309PORRO FULVIO SRL
1317I 19309METAL - LARIO SRL
1318I 19323COL.SAR SRL
1319I 19325DI STASIO ANTONIO
1320I 19332MONFORT DI MARANO SILVIA & C. SOCIETA' SEMPLICE DI FORESTAZIONE
1321I 19333SEA SPA
1322I 19335GEA SRL
1323I 19336GEA SRL
1324I 19337GEA SRL
1325I 19344SEPI SRL
1326I 19351ECOHABITAT SRL
1327I 19352ECOHABITAT SRL
1328I 19360MICHE SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA
1329I 19362LA SALA CELESTE
1330I 19371FATAVERDE SOCIETA' AGRICOLA SRL
1331I 19377AGRICOLA CASALVERDE SOCIETA' A RESPONSABILITA' LIMITATA
1332I 19384GANCI ENZO
1333I 19390MAR MOBILI SRL
1334I 19400AGEOM SRL
1335I 19406R.S. & R.E. DI RUSSO SALVATORE E RUSSO EGIDIO S.N.C.
1336I 19409ECOTRASPORTI SRLS
1337I 19410ECOTRASPORTI SRLS
1338I 19417CAVALLO FRANCESCO
1339I 19424TARANTINO ADRIANO
1340I 19432PROGRAMMA SVILUPPO
1341I 19433IARIA VANESSA
1342I 19434PROGRAMMA SVILUPPO
1343I 19435PROGRAMMA SVILUPPO
1344I 19443NUOVA ECOLOGIA SRL
1345I 19457C.R.G. TOSCANA SRL
1346I 19459HICTECH SRL
1347I 19467PROGRAMMA SVILUPPO
1348I 19468PROGRAMMA SVILUPPO
1349I 19469PROGRAMMA SVILUPPO
1350I 19470PROGRAMMA SVILUPPO
1351I 19471PROGRAMMA SVILUPPO
1352I 19472PROGRAMMA SVILUPPO
1353I 19478VENUTO GIACOMO
1354I 19479GRILLO PASQUALE
1355I 19482SOCIETA' AGRICOLA F.LLI LOMBARDO SRL
1356I 19483CENTRO STUDI LEVANTE
1357I 19490SARI SAS DI RIGAMONTI VALERIA & C.
1358I 19493DE VITA MARIA E FIGLI SNC
1359I 19493DE VITA MARIA E FIGLI SNC DI PARISI MARCO E PARISI GENNARO
1360I 19494AZZURRA LOGISTICA SRL
1361I 19498BARTOLO COSTANZA
1362I 19502AIRON SRL
1363I 19503AIRON SRL
1364I 19509AS.SO.RI. ONLUS
1365I 19527CENTRI LINGUISTICI CONSORZIATI S.C.P.A.
1366I 19532MAPPANO AUTODEMOLIZIONI SRL
1367I 19539CAUDULLO CORRADO
1368I 19540CENTRO STUDI LEVANTE
1369I 19541CENTRO STUDI LEVANTE
1370I 19568ASSOCIAZIONE PROMOTEO
1371I 19569ASSOCIAZIONE PROMOTEO
1372I 19570ASSOCIAZIONE PROMOTEO
1373I 19571ASSOCIAZIONE PROMOTEO
1374I 19572R. METAL RECUPERO, LAVORAZIONE E COMMERCIO DI MATERIALI FERROSI E NON FERROSI DI RONCADORI MANUEL
1375I 19574IRPINIA GLOBAL SERVICE SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE ONLUS
1376I 19580LASER OPTRONIC SRL
1377I 19583DM SECURITY SRL
1378I 19585PUBLIFAST SRL IN SIGLA FAST SRL
1379I 19586PAGGI ADELMO SRL
1380I 19587VOTTARI MARIA
1381I 19590ORLANDO DANIELE CARMELO
1382I 19591ORLANDO DANIELE CARMELO
1383I 19592F.D. TRANS SRL
1384I 19593F.D. TRANS SRL
1385I 19594EN.A.P. PUGLIA ENTE ADDESTRAMENTO PROFESSIONALE
1386I 19600AGRISANA SOCIETA' COOPERATIVA AGRICOLA
1387I 19603COTRACOOP CONS. COOP. AGRICOLE E DI LAVORO
1388I 19604UNIONE NAZIONALE ASSOCIAZIONI PRODUTTORI OLIVICOLI
1389I 19609S.C. TRASPORTI DI SCHIAVONE ROCCO MARIO E SOCI S.A.S.
1390I 19614FO.C.U.S. FORMAZIONE E CAPITALE UMANO PER LO SVILUPPO SOCIETA' COOPERATIVA
1391I 19615FO.C.U.S. FORMAZIONE E CAPITALE UMANO PER LO SVILUPPO SOCIETA' COOPERATIVA
1392I 19620GPN SRL
1393I 19621D'AMICO GIUSEPPE
1394I 19623CON-FORM FOGGIA
1395I 19624CONSORZIO SINERGIE
1396I 19625CONSORZIO SINERGIE
1397I 19631EDUCATIONAL CENTER DI MARTUFFO GAETANO & C. SAS
1398I 19632EDUCATIONAL CENTER DI MARTUFFO GAETANO & C. SAS
1399I 19640DITTA BORRELLI VINCENZO
1400I 19641IRPINIA AVANTI SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE
1401I 19642IRPINIA AVANTI SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE
1402I 19649PARCO EOLICO BUSETO SRL
1403I 19662TEST AND MANUFACTURING ENGINEERING SRL - IN SIGLA TME SRL
1404I 19671LOMBAFI S.R.L.
1405I 19672LOMBAFI S.R.L.
1406I 19675GRUPPO BARBATO HOLDING SRL
1407I 19676GRUPPO BARBATO HOLDING SRL
1408I 19677GRUPPO BARBATO HOLDING SRL
1409I 19678RECLIFE SRL
1410I 19691RELAIS EUTERPINI S.R.L.
1411I 19692STAMPLAST GROUP SRL
1412I 19695CITTA' DI ROMA METRONOTTE SOC. COOPERATIVA
1413I 19696ELETTROGEAL SRL
1414I 19697BARBARO ROCCO
1415I 19698AZIENDA AGRICOLA COLOSI PIERO
1416I 19709F.LLI CESARANO SRL
1417I 19713LA PALMA 73 SOCIETA' COOPERATIVA
1418I 19719ECO UNO SRL

Potențiali creditori de asigurare LIG Insurance SA - Dosare de daună


Nr. Crt.Cod dosarPagubit
1GAR/B/001/2016SC AQUASERV SRL
2GAR/B/002/2016Hidroconstructia SA
3GAR/B/003/2015MUNICIPIUL PLOIESTI
4GAR/B/004/2015Institutul National de Cercetare -Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara Horia Hulubei
5GAR/B/004/2016SC RAJA SA Constanta
6GAR/B/005/2015Institutul National de Cercetare -Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara Horia Hulubei
7GAR/B/005/2016SC RAJA SA Constanta
8GAR/B/014/2015Inspectoratul pentru situatii de urgenta Drobeta din Mehedinti
9GAR/B/015/2015Ministerul Economiei prin Departamentul pentru Energie, in calitate de organism intermediar pentru Energie in numele si pentru Autoritatea de Management pentru Programul Operational Sectorial Cresterea Competitivitatii Economice
10GAR/B/019/2015Compania Nationala de Autostrazi si Drumuri Nationale din Romania
11GAR/B/023/2015Compania Nationala de Autostrazi si Drumuri Nationale din Romania
12GAR/B/024/2013Primaria Orasului Buftea
13GAR/B/031/2014Judetul Vaslui
14GAR/B/033/2014Compania Nationala de Autostrazi si Drumuri Nationale din Romania
15GAR/B/035/2014Compania Nationala de Autostrazi si Drumuri Nationale din Romania
16GAR/B/17/2013Administratia Nationala Apele Romane-Administratia Bazinala de Apa Mures
17GAR/IT/001/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
18GAR/IT/002/2015REGIONE CAMPANIA
19GAR/IT/005/2015ANAS SPA COMPARTIMENTO DELLA VIABILITA' PER L'ABBRUZZO
20GAR/IT/006/2014COMUNE DI SANTA MARIA CAPUA VETERE
21GAR/IT/006/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
22GAR/IT/006/2016ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
23GAR/IT/008/2014COMUNE DI ORTA DI ATELLA
24GAR/IT/008/2016ENEL DISTRIBUZIONE SPA DIR. OPERATIVA ACQUISTI APPROVVIGIONAMENTI RETI APPALTI RETE ELETTRICA
25GAR/IT/009/2014COMUNE DI MILANO - SETTORE GARE OPERE PUBBLICHE
26GAR/IT/009/2016REGIONE PUGLIA AREA POLITICHE PER LO SVILUPPO IL LAVORO E I'INNOVAZIONE SERVIZIO RICERCA E COMPETITIVITÀ
27GAR/IT/010/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
28GAR/IT/010/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
29GAR/IT/011/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
30GAR/IT/012/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
31GAR/IT/013/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
32GAR/IT/014/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
33GAR/IT/015/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
34GAR/IT/015/2016ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
35GAR/IT/017/2016ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
36GAR/IT/019/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
37GAR/IT/019/2016ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
38GAR/IT/020/2015COMUNITA' MONTANA FELTRINA
39GAR/IT/020/2016ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
40GAR/IT/021/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
41GAR/IT/022/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
42GAR/IT/022/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
43GAR/IT/024/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
44GAR/IT/024/2016ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
45GAR/IT/025/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
46GAR/IT/025/2016ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
47GAR/IT/027/2014CONSIP SPA A SOCIO UNICO
48GAR/IT/027/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
49GAR/IT/027/2016ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
50GAR/IT/028/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
51GAR/IT/028/2016REGIONE CALABRIA DIP. N. 7 ORGANIZZAZIONE E PERSONALE SETT. SOC. DELL'INFORMAZIONE
52GAR/IT/029/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
53GAR/IT/030/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
54GAR/IT/030/2016ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
55GAR/IT/032/2016ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
56GAR/IT/033/2015AEROPORTI DI PUGLIA SPA
57GAR/IT/033/2016ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
58GAR/IT/034/2016ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
59GAR/IT/035/2016ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
60GAR/IT/036/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
61GAR/IT/037/2015METROPOLITANA MILANESE S.P.A.
62GAR/IT/037/2016ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
63GAR/IT/038/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
64GAR/IT/038/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
65GAR/IT/039/2015ABC ACQUA BENE COMUNE NAPOLI AZIENDA SPECIALE
66GAR/IT/039/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
67GAR/IT/040/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
68GAR/IT/041/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
69GAR/IT/042/2015COMUNE DELL'AQUILA
70GAR/IT/042/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
71GAR/IT/043/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
72GAR/IT/044/2015COMUNE DI VOLLA
73GAR/IT/045/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
74GAR/IT/045/2016ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
75GAR/IT/046/2015ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
76GAR/IT/046/2016ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
77GAR/IT/047/2016MINISTERO DELL'ISTRUZIONE, UNIVERSITA' E RICERCA
78GAR/IT/048/2016ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
79GAR/IT/049/2016ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
80GAR/IT/050/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
81GAR/IT/051/2015ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
82GAR/IT/051/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
83GAR/IT/052/2015ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
84GAR/IT/052/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
85GAR/IT/053/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
86GAR/IT/054/2015ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
87GAR/IT/055/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
88GAR/IT/057/2015COMUNE DI MACERATA
89GAR/IT/058/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
90GAR/IT/059/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
91GAR/IT/060/2015COMUNE DELL'AQUILA
92GAR/IT/060/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
93GAR/IT/061/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
94GAR/IT/061/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
95GAR/IT/062/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
96GAR/IT/063/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
97GAR/IT/064/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
98GAR/IT/065/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
99GAR/IT/065/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
100GAR/IT/066/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
101GAR/IT/066/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
102GAR/IT/068/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
103GAR/IT/069/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
104GAR/IT/070/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
105GAR/IT/073/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
106GAR/IT/075/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
107GAR/IT/078/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
108GAR/IT/078/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
109GAR/IT/080/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
110GAR/IT/081/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
111GAR/IT/082/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
112GAR/IT/082/2016ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
113GAR/IT/083/2016ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
114GAR/IT/084/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
115GAR/IT/084/2016ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
116GAR/IT/085/2016FI.LA.S. SPA SOCIETA' FINANZIARIA LAZIALE DI SVILUPPO
117GAR/IT/086/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
118GAR/IT/087/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
119GAR/IT/088/2016ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
120GAR/IT/089/2016ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
121GAR/IT/090/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
122GAR/IT/090/2016ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
123GAR/IT/093/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
124GAR/IT/094/2016REGIONE PUGLIA AREA POLITICHE PER LO SVILUPPO IL LAVORO E L'INNOVAZIONE SERVIZIO FORMAZIONE PROFESSIONALE
125GAR/IT/096/2016INAIL SEDE DI TERAMO
126GAR/IT/097/2016ARCEA AGENZIA REGIONE CALABRIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
127GAR/IT/098/2016REGIONE BASILICATA DIPARTIMENTO FORMAZIONE CULTURA E SPORT
128GAR/IT/099/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
129GAR/IT/099/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
130GAR/IT/100/2015COMUNE DI OPERA
131GAR/IT/100/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
132GAR/IT/102/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
133GAR/IT/105/2015COMUNE DI CARBONARA DI NOLA
134GAR/IT/106/2015AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
135GAR/IT/107/2015FONDO PARITETICO INTERPROFESSIONALE NAZIONALE PER LA FORMAZIONE CONTINUA PER LE IMPRESE COOPERATIVE (FON.COOP)
136GAR/IT/108/2015FONDO PARITETICO INTERPROFESSIONALE NAZIONALE PER LA FORMAZIONE CONTINUA PER LE IMPRESE COOPERATIVE (FON.COOP)
137GAR/IT/108/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
138GAR/IT/109/2015FONDO PARITETICO INTERPROFESSIONALE NAZIONALE PER LA FORMAZIONE CONTINUA PER LE IMPRESE COOPERATIVE (FON.COOP)
139GAR/IT/113/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
140GAR/IT/114/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
141GAR/IT/117/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
142GAR/IT/118/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
143GAR/IT/119/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
144GAR/IT/120/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
145GAR/IT/123/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
146GAR/IT/124/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
147GAR/IT/125/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
148GAR/IT/126/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
149GAR/IT/127/2016FONDO FONARCOM
150GAR/IT/128/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
151GAR/IT/129/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
152GAR/IT/130/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
153GAR/IT/131/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
154GAR/IT/132/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
155GAR/IT/133/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
156GAR/IT/134/2016PROVINCIA AUTONOMA DI TRENTO - AGENZIA PROV.LE PER GLI APPALTI E CONTRATTI - SERV. APPALTI LAVORI PUBBLICI - UFF. GESTIONE GARE
157GAR/IT/135/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
158GAR/IT/137/2016AGEA AGENZIA PER LE EROGAZIONI IN AGRICOLTURA
159GAR/IT/138/2016REGIONE PUGLIA SERVIZIO CACCIA E PESCA
160GAR/IT/139/2016COMUNE DI MESSINA
161GAR/IT/140/2016COMUNE DI MACERATA
162HC/B/001/2015TERRA GAZ CONSTRUCT SRL
163IN.02.44/2014Vezzaro Francesco
164IN.02.49/2014Farinello Giampaolo
165IN.02.53/2014Laino Maria
166IN.02.75/2014Gaigher Michael
167IN/02.10/2012Zarantonello Romano
168IN/02.103/2014Borsato Nadia
169IN/02.105/2014Boscato Carlo
170IN/02.106/2014Zarantonello Ruggero -BOSCHETTI GRAZIA
171IN/02.109/2014Soldini Claudio
172IN/02.11/2012Bergan Fiorenzo
173IN/02.110/2014Cenci Maria
174IN/02.111/2014Graglia Barbara
175IN/02.113/2014Brunello ( MARIA ITA )AMALIA
176IN/02.119/2014Damis Carmine
177IN/02.121/2014Singh Manjit (KAUR TEJINDER PAL, SINGH MANJOE E MANJIT SATINDER)
178IN/02.122/2014Albiero Vittorio Antonio
179IN/02.124/2014Manfrin Lorena (Palmerino Chiarello, Pietro Chiarello,)
180IN/02.125/2014Proietti Giuliana
181IN/02.126/2014Modena Suor Franca
182IN/02.127/2014Ventresca Mario
183IN/02.128/2014Zizzari Barbara
184IN/02.13/2013Sima Jesmin Aktar
185IN/02.130/2014Argano Lucia
186IN/02.132/2014Fracasso Fabio
187IN/02.134/2014Di Noi Marika
188IN/02.139/2014Carlotto Angelo
189IN/02.140/2014Dalla Vecchia Francesca
190IN/02.144/2014Magnabosco Antonio
191IN/02.146/2014Auteri Roberto
192IN/02.147/2014Sambucini Fabio
193IN/02.150/2014Comparin Matteo
194IN/02.152/2014Mattiolo Lorenzo
195IN/02.153/2014Pallotta Luca
196IN/02.16/2014Mansella Hermes
197IN/02.161/2014Bindi Cristina
198IN/02.163/2014Dalle Nogare Gelindo
199IN/02.168/2014Langaro Marisa
200IN/02.175/2014Colucci Gaetano Maria
201IN/02.178/2014Sciullo Salvatore
202IN/02.18/2014Scigliano Carmela Giuseppa
203IN/02.181/2014Vivian Carmen Maria
204IN/02.182.2014Serdoz Luisa
205IN/02.183.2014Natoli Rita
206IN/02.184/2014Dalla Vecchia Emilia
207IN/02.185/2014Afribo Ruggero
208IN/02.186/2014Ragazzo Anna
209IN/02.189/2014Cuccu Ignazio
210IN/02.19/2014Romano Pietro
211IN/02.191/2014Pascucci Antonio
212IN/02.192/2014Lee Ha Young
213IN/02.193/2014La Barca Salvatore
214IN/02.195/2014Eredi Epicureo
215IN/02.198/2014Deligia Sonia Maria
216IN/02.199/2014Corrias Simone
217IN/02.200/2014Eredi Boi
218IN/02.203/2014Dall'O Paolo
219IN/02.205/2014Salvo' Giuseppe
220IN/02.206/2014Battistello Jenny
221IN/02.23/2013Maltauro Alberto
222IN/02.23/2014Baftijaroska Iklima
223IN/02.24/2013Parise Alberto
224IN/02.24/2014Manzi Lucia
225IN/02.27/2013Piran Franca Rachele
226IN/02.27/2014D'Agostino Michele
227IN/02.29/2014Olivieri Francesco
228IN/02.30/2013Tomasi Bruno
229IN/02.30/2014Pretto Lidio Angelo
230IN/02.33/2014Trofini Angela
231IN/02.34/2013Albiero Angelo
232IN/02.34/2014Cazanteva Victoria
233IN/02.35/2013Beghiroli Teresa
234IN/02.37/2014Romani Patrizia
235IN/02.38/2014Secco Esterino
236IN/02.40/2014Bonacito Giuseppe
237IN/02.41.2013Pasqualotto Luana
238IN/02.43/2014Antonucci Viviana
239IN/02.45/2014Vegrini Laura
240IN/02.5/2012Trevisan Andrea
241IN/02.51/2014Pepponi Dario (Zampetta Elia, Pepponi Settimio, Pepponi Gabriele e Pepponi Mauro)
242IN/02.52/2014Brusegan Patrizia
243IN/02.54/2014Giordani Franca
244IN/02.57/2014Colaianni Maria-LUCIA ACQUARIO
245IN/02.59/2014IVAN ZAZEZERON ED ANNA SALAMON
246IN/02.61/2014Bortoluzzi Luca - VANIA ZOPPE
247IN/02.62/2014Zocca (ANDREA, MARCO,MARIA CARMEN PENELLO, ANTONIO)
248IN/02.64/2014Salcedo Triana Luz Marina
249IN/02.65/2014Marchioro Luigi
250IN/02.66/2014MARIAGRAZIA NASSI, SILVANO NASSI, ANDREA NASSI
251IN/02.68/2014Nicolato Piergino, Nicolato Camilla, Nicolato Davide
252IN/02.7/2012Tecchio Maria Michela
253IN/02.73/2014Meleleo Barbara
254IN/02.74/2014Ricca Cristina
255IN/02.82/2014Baratto Fabio
256IN/02.84/2014Fabi Maria Paola
257IN/02.87/2014Magnabosco Lucia
258IN/02.88/2014Nughes Francesco
259IN/02.89/2014Tessari Ivano
260IN/02.93/2014Cherubini Giovanni
261IN/02.97/2014Roncari Sara
262IN/02.98/2014Repele Federico
263IN/02/01/2014Pullin Enrico
264IN/02/04/2014Quero Matteo
265IN/02/06/2014Lorenzi Vittoriana
266IN/02/08/2014Lepovic Jasna
267IN/02/11/2014Mazzucco Alessandro
268IN/02/15/2014Tullo Lucia
269IN/02/38/2013Caldarelli Marina
270IN/02/40/2013Ceretta Giuseppe
271IN/02/47/2013Zanfardin Damiana
272IN/02/47/2014Trastevere Carola
273IN/02/52/2013Dalla Verde Eleonora
274IN/02/56/2014GIORGIA FAGGIONATO (Fagnani Dora)
275IN/2.71/2014Martini Emanuele
276INC.02.353/2015Scalabrin Loretta
277INC/02.01/2016Mancini Clara
278INC/02.02/2015Rossi Eugenio
279INC/02.02/2016Cuccu Alessio
280INC/02.03/2016Fanchin Carla
281INC/02.04/2016Dalla Riva Elena
282INC/02.05/2015Eredi Roddi
283INC/02.05/2016Grasselli Carla
284INC/02.06/2015Perrone Franca
285INC/02.06/2016Primolan Mara
286INC/02.09/2015De Francesco Danilo
287INC/02.09/2016De Dominicis Francesco
288INC/02.10/2015Talacco Samuele
289INC/02.10/2016Meloni Sandra
290INC/02.103/2015Olteanu David
291INC/02.103/2016Franzon Franca
292INC/02.104/2015Porri Carlo
293INC/02.106/2016Melis Alessio
294INC/02.107/2016Locci Tiziana
295INC/02.108/2015Bauce Federica
296INC/02.108/2016Murino Michela
297INC/02.109/2015Buszman Teresa
298INC/02.11/2015Marchesin Albino
299INC/02.11/2016Todde Fabiano
300INC/02.110/2015Muraca Melania
301INC/02.110/2016Pugliese Carmelina
302INC/02.111/2015Puzzo Balluzzo Lavinia
303INC/02.111/2016Bullegas Maria Matilde
304INC/02.112/2016Forte Giovanna
305INC/02.113/2015Belgini Giovanna Rosa
306INC/02.114/2015Grandelis Liliana
307INC/02.119/2015Dal Bianco Franca
308INC/02.12/2016Torelli Stefania
309INC/02.121/2015Stanghellini Daniele
310INC/02.121/2016Sartori Mirko
311INC/02.123/2016Satta Sara
312INC/02.124/2015Pisu Patrizia
313INC/02.125/2015Congias Vincenza
314INC/02.125/2016Siddi Luigi
315INC/02.126/2015Serra Filippo
316INC/02.127/2015Bema/Corso Giuseppina
317INC/02.127/2016Fiori Giovanni Maria
318INC/02.129/2016Cardellicchio Silvia
319INC/02.13.2016Caleffi Giuseppe
320INC/02.13/2015Cutrupi Antonio
321INC/02.130/2016D"Antoni Aurora
322INC/02.131/2015Zardin Paola
323INC/02.131/2016Mongelli Angela
324INC/02.132/2016Sabbatini Armanda
325INC/02.133/2015Ramadori Anna Gabriella
326INC/02.133/2016Valenza Jonathan
327INC/02.134/2016Cappellotto Laura
328INC/02.135/2015Ingham Emily
329INC/02.135/2016Randon Rosa
330INC/02.136/2015Burato Silvano
331INC/02.138/2016Saba Michela
332INC/02.139/2016Allieri Giorgia
333INC/02.14/2015Gianneri Rosario
334INC/02.14/2016Pezzo Nadia
335INC/02.140/2016Dalla Benetta Luigi
336INC/02.141/2016Saggioro Gino
337INC/02.142/2016Lobina Giuliana
338INC/02.143/2015Baroni Cristina
339INC/02.143/2016Serra Maria Eugenia
340INC/02.144/2016Bertini Silvia
341INC/02.145/2015Pinna Gianpaolo
342INC/02.145/2016Boi Oriana
343INC/02.146/2016Onnis Giuseppina
344INC/02.147/2015Piras Giovanni
345INC/02.147/2016Cinus Gioviano , Cinus Fabio, Cinus Sergio
346INC/02.148/2016Orru Sara
347INC/02.149/2016Pilleri Giuseppe
348INC/02.150/2015Ezzelini Storti Fabio
349INC/02.151/2016Eredi Mura (Anna Paola Dessi, Mura Giuseppe)
350INC/02.152/2015Gonnelli Manuela
351INC/02.153/2015Eredi Cadenazzi
352INC/02.153/2016Piras Salvatore
353INC/02.154/2016Cicio Gheorghe
354INC/02.155/2015Corona Stefano( Corona Carlo, Pani Alessandra, Corona alessio)
355INC/02.155/2016Pittin Celestina
356INC/02.156/2016Aresu Maria
357INC/02.157/2016Carrus Luca
358INC/02.158/2016Giaquinto Vincenzo
359INC/02.159/2015Eredi Marci
360INC/02.159/2016Marini Giuseppe
361INC/02.16/2015Yudina Alla Cestonaro Davide
362INC/02.16/2016Sassoli Nicola
363INC/02.161/2015Secchi Maria Luisa
364INC/02.162/2015Spiga Carmela
365INC/02.162/2016Cambarau Massimo
366INC/02.163/2016Arca Emiliano
367INC/02.164/2015De Agostini Vanessa
368INC/02.164/2016Sanna Laila
369INC/02.165/2015Tiddia Federica
370INC/02.167/2015Cuccu (Nicholas) MASSIMILIANO
371INC/02.167/2016Cogoni Lina
372INC/02.168/2016Deidda Giuseppe
373INC/02.17/2015Turatello Giovanni
374INC/02.170/2015EREDI NOLI( MARIA Assunta Arthemalle, Alessandra Noli, Sara Cau e Cristin Cau, Annalisa Noli)
375INC/02.170/2016Caria Caterina / Caria Carlo / Caria Dino / Corrias Elena
376INC/02.171/2015Sulas Agostino
377INC/02.171/2016Favilla Michele
378INC/02.172/2015Porru STEFANO e Alessandra Romito
379INC/02.172/2016Licheri Giuseppe Saverio
380INC/02.173/2015De Sciciolo Fabio
381INC/02.173/2016Cosmi Silvia
382INC/02.174/2016Fulghesu Maria Antonia
383INC/02.175/2015Panci Patrizia
384INC/02.175/2016Erre Lucia
385INC/02.176/2015Budelacci Massimo
386INC/02.177/2015Casamassima Nicola
387INC/02.177/2016Ortu Alessandra
388INC/02.178/2015De Nava Ludovica
389INC/02.178/2016Mancosu Martina
390INC/02.179/2016Caria Ettore
391INC/02.18/2013Eupani Deniel
392INC/02.18/2015Moresco Flavio
393INC/02.18/2016Serra Franco
394INC/02.180/2016Brau Pier Paola
395INC/02.181/2015Giganti Antonino
396INC/02.181/2016INAIL
397INC/02.182/2016INAIL
398INC/02.183/2016INAIL
399INC/02.184/2016Pala Carmela (DESSI LUCIA)
400INC/02.185/2015Spina Riccardo
401INC/02.185/2016INAIL
402INC/02.186/2015Bologna Fausto
403INC/02.186/2016INAIL
404INC/02.187/2015Maurizi Roberto
405INC/02.187/2016Montis pietro_ INSTITUTO Nazionale per l'Assicurazione contro gli Infortuni sul lavoro
406INC/02.188/2016Congiu giovanni-FRNCELLO ANTONIA ANGELA (CONGIU ANDREA FRANCESCO, CONGIU VALERIA)
407INC/02.189/2016Carboni Patrizia _ INSTITUTO Nazionale per l'Assicurazione contro gli Infortuni sul lavoro
408INC/02.19/2016Casarotto Davide
409INC/02.190/2015Ceresara Anna
410INC/02.190/2016Mulas Giovanni -SARA MULAS
411INC/02.191/2015Ferraro Antonio
412INC/02.191/2016Zucca Sergio _ INSTITUTO Nazionale per l'Assicurazione contro gli Infortuni sul lavoro
413INC/02.192/2015Galante Gabriele
414INC/02.192/2016Sotgiu Virginia
415INC/02.194/2015Kim Sook Young
416INC/02.195/2015Miola Carla
417INC/02.195/2016Cucca Alessandro
418INC/02.196/2015Muraro Rita
419INC/02.196/2016Serrao Luciana
420INC/02.197/2015Eredi Sardena
421INC/02.197/2016Pisu Maria Antonietta
422INC/02.198/2015Stimoli Stefano
423INC/02.198/2016Sanna Maria Valeria
424INC/02.199/2016Pisano Brunella
425INC/02.20/2015Tatti Giuseppino
426INC/02.20/2016Tresso Paola Costanza
427INC/02.200/2015De Sio Armando ( DE SIO SABATINO SI SAMANTHA MAGLIO)
428INC/02.200/2016Masala Caterina Patrizia
429INC/02.201/2015Tola Maria Teresa
430INC/02.202/2015Roman Dorina ( ROMAN Cornel si Simone)
431INC/02.202/2016Peddis Giovanna Maria Liliana
432INC/02.203/2015Balice Tiziana
433INC/02.204/2015Gaudenzi Alice
434INC/02.204/2016Deidda Anna Maria
435INC/02.205/2015Schippa Vincenzina
436INC/02.206/2015Valdes Giorgio ( VALDES GIUSEPPE, MELONI VALDES SPERANZA)
437INC/02.206/2016Spanu Ausilia
438INC/02.207/2015Zuddas Maria Teodolinda
439INC/02.207/2016Cavagnino Mariano
440INC/02.208/2015Pili Roberta
441INC/02.209/2015Battilani Nicole
442INC/02.209/2016Fonte Giovanni( CINZIA FONTE, IOLANDA CADEDDU)
443INC/02.21/2015Serra Francesca
444INC/02.21/2016Lovino Cristina
445INC/02.210/2015Cara Piergiorgio
446INC/02.211/2015Biancu Francesca
447INC/02.211/2016Boi Nicolo
448INC/02.212/2016Porcu Augusto
449INC/02.213/2016Spiga Gianluca
450INC/02.214/2015Stokic Milica
451INC/02.214/2016Piscedda Evelina
452INC/02.215/2015Sella Nicoletta
453INC/02.215/2016Schintu Ignazia(IDDA MARIA ANGELA SEBASTIANA, IDDA EFISIO)
454INC/02.216/2016Spanu Ausilia (DESSI' TARCISIO, DESSI' MARIA LUISA, DESSI' MARINA)
455INC/02.217/2015Mansah Efua
456INC/02.217/2016Fanari Gabriele
457INC/02.218/2016Lazzarin Giovanni
458INC/02.219/2015Caruso Venero
459INC/02.219/2016Puddu Piergiorgio
460INC/02.22/2015Musio Alberto
461INC/02.22/2016Nordio Laura
462INC/02.220/2015De Filippo Guglielmo
463INC/02.220/2016Mallus Michelangelo
464INC/02.221/2016Matta Maria Carla
465INC/02.222/2015Filippi Giorgia
466INC/02.222/2016Mameli Marco
467INC/02.223/2015Miola Carla
468INC/02.223/2016Dessi Tiziana
469INC/02.224/2015Cappeller Ilenia
470INC/02.224/2016Matricardi Marta (SILVIA MATRICARDI, CARMELA RUBIU)
471INC/02.225/2016Sanna Roberto
472INC/02.226/2016Pes Oliviero
473INC/02.227/2015Lanza Veronica
474INC/02.227/2016Pani Alessandra
475INC/02.228/2015Cazzola Adriana -(COMPARIN CINZIA)
476INC/02.228/2016De Stefano Carmela -EREDI( MOFFA GIUSEPPE, MOFFA RAFFAELE, MOFFA LUCIANO)
477INC/02.229/2015Zordan Giuseppe
478INC/02.23/2016Serrau Gigliola
479INC/02.230/2015Mognon Claudio
480INC/02.230/2016Cardia Mauro
481INC/02.231/2016Carecci Massimiliano
482INC/02.232/2015Tomassini Valerio (TOMASSINI GABRIELE)
483INC/02.232/2016Orru' Ignario
484INC/02.233/2016Paderi Loredana
485INC/02.235/2015Cipriotti Paola
486INC/02.239/2015Berno Paola
487INC/02.24/2015Pigatto Patrizia
488INC/02.240/2015Trevisan Iole
489INC/02.242/2015Piazza Esterina
490INC/02.243/2015Marchesin Giuseppe
491INC/02.245/2015Massaroni Massimo
492INC/02.247/2015Zanotto Antonio
493INC/02.255/2015Fontana Beatrice
494INC/02.258/2015Abhulimhen Victory
495INC/02.26/2016Meneguzzo Bertilla
496INC/02.260/2015INAIL
497INC/02.261/2015Conchedda Silvana
498INC/02.262/2015Schirrmacher Kai
499INC/02.263/2015Pani Aurora
500INC/02.265/2015INAIL
501INC/02.267/2015Artudi Monica
502INC/02.268/2015Luccarda Anna Maria
503INC/02.269/2015Tiso Maria
504INC/02.27/2016Sbabo Elena
505INC/02.270/2015Pegoraro Patrizia
506INC/02.271/2015Bertoncello Brotto Francesca
507INC/02.272/2015Perotto Miriana
508INC/02.273/2015Carotta Alberto
509INC/02.275/2015Eredi Marchioro (Sbalchiero Pietro, Sbalchiero Luigi , Sbalchiero Manuel)
510INC/02.276/2015Bernardele Giuseppe
511INC/02.277/2015Santacatterina Federica
512INC/02.278/2015Bartolini Anna
513INC/02.279/2015De Menego Nadia
514INC/02.28/2016Ledda Francesco
515INC/02.280/2015Tulli Alessandro
516INC/02.283/2015Carpentieri Antonino
517INC/02.285/2015Latrofa Vittoria
518INC/02.286/2015Repetto Rodolfo
519INC/02.287/2015Porceddu Antonello
520INC/02.288/2015Puddu Manuela
521INC/02.289/2015Sabiu Graziano
522INC/02.29/2016Montis Giuseppe (Montis Maria Efisia, Montis Giovanna, Montis Edmondo Montis Daniela, Lililiu Lucia)
523INC/02.290/2015Usai Enrico
524INC/02.291/2015Pariotti Massimo
525INC/02.293/2015Streccioni Sandro
526INC/02.294/2015Mangione Francesco
527INC/02.30.2015Mereu Marcella
528INC/02.30/2016Deplano Anna Rita
529INC/02.300/2015Dal Ponte Francesco
530INC/02.301/2015Marioni Gioia
531INC/02.303/2015Latini Adriano
532INC/02.306/2015Scarsella Giada
533INC/02.307/2015Squarzon Mattia
534INC/02.309/2015Montedoro Andrea
535INC/02.31/2015Concas Gigliola Rita
536INC/02.31/2016Pendenza Daniela
537INC/02.312.2015Ceppi Franco
538INC/02.313/2015Griggio Alberto
539INC/02.314/2015Dal Chiele Ornella
540INC/02.315/2015Griso Assunta
541INC/02.316/2015Haque Sirajul
542INC/02.317/2015Ruffato Ketti
543INC/02.319/2015Dessi' Barbara
544INC/02.32/2015Paris Fabio
545INC/02.32/2016Dolenz Alessandra
546INC/02.322/2015Pagano Silvia
547INC/02.323/2015Schiavone Alessandro
548INC/02.324/2015Cecchetti Anna
549INC/02.326/2015Signorato Luciano
550INC/02.327/2015Sottoriva Rinaldo
551INC/02.328/2015Tiozzo Massimo
552INC/02.329/2015Zanon Gianni
553INC/02.33/2016Abis Maria Teresa
554INC/02.330/2015Gigante Isabella
555INC/02.333/2015Traverso Dajana
556INC/02.335/2015Peserico Gina Maria
557INC/02.34/2016Piras Adele(PIRAS ANDREA SI ETZI RAFFAELLA)
558INC/02.340/2015Muscas Massimo
559INC/02.341/2015Tariciotti Emiliano
560INC/02.342/2015D'Ottavio Daniele
561INC/02.343/2015Cataldi Cinzia
562INC/02.345/2015Gallo Roberto
563INC/02.346/2015Pibiri Antonina
564INC/02.347/2015Bertoncello Flaminio
565INC/02.349/2015Benvegnu' Greta
566INC/02.35/2015De Vincenti Emanuele
567INC/02.35/2016Lucato Loredana
568INC/02.350/2015Firmani Davide
569INC/02.352/2015Nera Santina- ERED (MARIO CARPENTIERI)
570INC/02.354/2015De Jong Raymond
571INC/02.355/2015Fischetti Francesco Paolo
572INC/02.358/2015Stefanini Angelica (DALLE NOGARE STEFANIA )
573INC/02.359/2015Busetta Grazia eredi (Bonifacio Nino e Bonifacio Giovani Antonio)
574INC/02.36/2015Grillo Donata
575INC/02.361/2015Pusceddu Alessandro
576INC/02.362/2015Orru' Angela
577INC/02.366/2015Giglio Maria Elisabetta
578INC/02.370/2015Benenati Maria Luisa
579INC/02.372/2015Peddis Giovanna Maria Liliana -(FABIO E ANDREA VENTO)
580INC/02.373/2015Paoli Roberta
581INC/02.374/2015Sanna Erino
582INC/02.377/2015LA MARRA Venturella Silvana
583INC/02.379/2015EREDI (Sitzia Salvatore ) PIRAS LUIGI
584INC/02.380/2015Morabito Antonio Domenico
585INC/02.382/2015Bertollo Giuseppe
586INC/02.385/2015Cailotto Mariano
587INC/02.388/2015Dal Castello Claudio
588INC/02.39/2015Trincas Roberta
589INC/02.391/2015Vicari Naida
590INC/02.392/2015Lamura M. Luigia
591INC/02.393/2015Ramos Santos Francisca
592INC/02.394/2015Pomponii Gianluca
593INC/02.395/2015D'Antonio Anna Maria
594INC/02.396/2015Trapani Antonio
595INC/02.397/2015Saba Matteo
596INC/02.399/2015Grussu Lorena
597INC/02.40/2015Fanni Samuel
598INC/02.400/2015Khaled Karolain
599INC/02.403/2015Guerra Raffaella
600INC/02.408/2015Fanto' Francesca
601INC/02.409/2015Giupponi Stefano
602INC/02.41/2015Bosu Serena
603INC/02.41/2016Palomba Maria Ludovica
604INC/02.410/2015Adornato Sandro
605INC/02.411/2015Cardia Rita
606INC/02.412/2015Carta Ignazia
607INC/02.413/2015Cogoni Francesco
608INC/02.414/2015Congiu Giovanni
609INC/02.415/2015Mereu Francesco
610INC/02.416/2015Rossi Sonia Antonella
611INC/02.418/2015Bicego Claudio
612INC/02.42/2015Trincas Roberta
613INC/02.42/2016Ghiani Francesco
614INC/02.421/2015Segato Serenella
615INC/02.422/2015Scudella Lisa
616INC/02.423/2015Masiero Christian
617INC/02.426/2015Buccina' Giuseppe
618INC/02.427/2015Ampoitan Sabrina
619INC/02.428/2015Adami Pierita
620INC/02.43/2015Salis Alessio
621INC/02.43/2016Calvara Annamaria
622INC/02.430/2015Iaquinta Giuliana
623INC/02.432/2015Salis Ada
624INC/02.435/2015Rossino Francesco / Rossino Maria / Rossino Clementino
625INC/02.436/2015Ianni Beatrice
626INC/02.439/2015Martinelli Giancarlo
627INC/02.44/2015Vincis Palmerio
628INC/02.440/2015Abis Maria Teresa
629INC/02.441/2015Pinder Ann Elisabeth
630INC/02.444/2015Calvaresi Antonella
631INC/02.446/2015Belchiari Antonio Battista(MENEGUZZO CECILIA SI BELCHIERI GAETANA)
632INC/02.447/2015La Torre Giuseppina
633INC/02.448/2015Maulicino Jasmine
634INC/02.449/2015Lucarelli Lucia ( GIANNINO NOVELLI, MAURO NOVELLI, MARCO NOVELLI)
635INC/02.45/2015Medas Maria Antonietta
636INC/02.45/2016Rosas Simonetta
637INC/02.450/2015Giovagnoli Adriana
638INC/02.452/2015Michelin Isolina
639INC/02.453/2015Zambon Fiorina
640INC/02.456/2015Tacchi Simona
641INC/02.458/2015Piras Antonio
642INC/02.46/2016Matta Maria Rita
643INC/02.461/2015Melis Piero
644INC/02.462/2015Daniele Danilo Filippo
645INC/02.463/2015Iovinella Gennaro ( Fallani Sisanna, Iovinella Alessandra si Iovinella Francesca)
646INC/02.464/2015De Simone Sacca' Alessandra
647INC/02.468/2015Tosetto Adriano
648INC/02.469/2015Parise Roberto
649INC/02.47/2015Cardia Barbara
650INC/02.47/2016Melis Salvatore
651INC/02.470/2015Motterle Ilario
652INC/02.472/2015Elice Daniele (MAZZONETTO LARA SI ELICE DANIELE)
653INC/02.473/2015Doncato Giuliana
654INC/02.474/2015Caneva Giovanni ( CANEVA MASSIMO BENIAMINO, CANEVA PAOLA SI GRIFNTE ANNAMARIA )
655INC/02.475/2015Belchiari Antonio Battista ( MENEGUZZO CECILIA SI BELCHIERI GAETANA)
656INC/02.476/2015Baccarin Armando( Baccarin Luigi e Annarita)
657INC/02.477/2015Granziero Liliana
658INC/02.48/2016Tronci Manuel
659INC/02.49/2015Vitacchio Giulia Maria
660INC/02.49/2016Carcangiu Maria Carmine
661INC/02.50/2016Placido Dino
662INC/02.51/2015Dall'Unto Sergio
663INC/02.52/2015Rossiello Maria
664INC/02.53/2016Mascia Sabrina
665INC/02.54/2015Bolanos Villanueva Luzmilla
666INC/02.54/2016Pisano Anna
667INC/02.55/2015Corradetti Domenico
668INC/02.55/2016Manca Angela
669INC/02.56/2015Salis Sandro
670INC/02.58/2015Mura Giuseppa
671INC/02.59/2015Lilliu Maria Grazia
672INC/02.60/2015Federici Gaia
673INC/02.63/2015Demontis Franco Corrado
674INC/02.65/2015Boi Enrico
675INC/02.66/2016Caboni Pierangelo
676INC/02.67/2016Marci Mauro
677INC/02.68/2016Usai Luigi
678INC/02.69/2015Carangelo Pietro
679INC/02.69/2016Zuddas Samira
680INC/02.75/2015Storti Ilario
681INC/02.75/2016Loi Giuseppe
682INC/02.76/2016Lubrano Marcello
683INC/02.77/2016Raona Angela
684INC/02.78/2015Gianangeli Maria / Alesse Marco / Alesse Ana
685INC/02.82/2015Ghiriti Ana
686INC/02.85/2015Eshun Joseph William
687INC/02.86/2015Nascimben Mario
688INC/02.86/2016Consoci Fabiola
689INC/02.87/2016Bancher Oriana
690INC/02.88/2015Stella Fabio
691INC/02.88/2016Cossu Maria Antonietta
692INC/02.89/2015Cattelan Nadia
693INC/02.89/2016Martini Rita Pierina
694INC/02.90/2016Graser Roberto
695INC/02.91/2015Dalla Fontana Maria Maddalena
696INC/02.92/2015Corradi Sofia Penelope
697INC/02.93/2015F.lli Mulas Sas
698INC/02.93/2016Cocco Giuseppe
699INC/02.94/2015Piras Adalgisa
700INC/02.95/2015Piras Andrea
701INC/02.95/2016Giau Roberta
702INC/02.98/2016Sessini Barbara
703INC/02.99/2015Poggi Luciana
704INC/02.99/2016Zurru Luisa Anna
705INC/02/64/2015Cascu Deneslava (EREDI PINNA ROBERTO SI CASCU CONSUELO)

Comentariile sunt închise.